Головна TV

Наталія Мосейчук: До інтерв’ю з Будановим готувалася майже п’ять місяців

Наталія Мосейчук, телеведуча 1+1, Єдиного марафону новин і Ютуб-блогер. У четвер, 30 березня, її авторському каналу виповнюється 1 рік. Сторінка за крок до відмітки у півмільйона підписників.

Канал Наталії вже налічує понад 50 млн переглядів всіх відео. Ексклюзивно говорив з Мосейчук Президент Польщі Анджей Дуда та брати Халюк і Сельчук Байкартари. У великому інтерв’ю сайту Коментарі Наталія розповіла про те, як готується до розмов та поєднує роботу з побутом. А у соціальних мережах вперше познайомила з домашнім улюбленцем родини – песиком Філімоном.

 

“Не буває такого, щоб я варила борщ чи, скажімо, мила вікно без навушника у вусі. А другим вухом у цей час слухаю свою родину, зізналася Наталія Мосейчук – Усе це відбувається паралельно з переглядом новин, читанням оглядових і аналітичних статей (як правило, вони виходять саме по вихідних) – боюся пропустити щось важливе. Вихідні в мене – це, перш за все, час для підвищення кваліфікації”.

Підготовка ж до інтерв’ю може тривати місяцями. До розмови з Кирилом Будановим ведуча готувалася понад 5 місяців, а до Василя Малюка перед записом мала понад 120 запитань. “У мене в телефоні є спеціальна папка. Читаю, скажімо, новину, а там якась недосказаність, варто уточнити деталі. Я занотовую точні питання в папку, щоб не забути!” Тож коли безпосередньо перед інтерв’ю з Будановим відкрила цю папку, зрозуміла: готувалася до інтерв’ю майже п’ять місяців!”.

Наталія Мосейчук заінтригувала – не все записане публікується. “До речі, під час інтерв’ю з Василем Малюком були моменти, які ми свідомо не поставили в ефір – спрацювала внутрішня цензура. Нехай полежать до перемоги”.

А нещодавно у соцмережах, у відео про залаштунки знімань, у кадрі разом з Наталею вперше з’явився песик, котрий досить жваво намагався перебити ведучу. Наталія розповіла, що домашній улюбленець з’явився у її родині ще до повномасштабного вторгнення рф в Україну, півтора року тому.

“Цей малий буркотун «породичав» нашу родину з родиною чарівної шеф-редакторки «Української правди» Севгіль Мусаєвоі. Коли я побачила її той-пуделя Абі, закохалася безальтернативно. Одразу спитала, чи планує Абі материнство і «стала в чергу». 24 серпня Абі стала мамою. Севгіль повідомила, що за 2 місяці й ми можемо стати батьками маленького цуцика. Ось вже півтора року ми – щасливі господарі песика Філімона. Хоча він, переконана, думає, що господарем є насправді він, а ми «шкіряні» його підлеглі. Принаймні його поведінка видає саме такі його думки. Ми тішимося, що він з’явився до війни. Одним словом – 2,5 кг суцільного щастя і радості. Хвостатий ендорфін і беззаперечний хазяїн дому”.

Домашні улюбленці стали підтримкою для багатьох під час війни. А українці показали, як бережуть своїх тварин та підтримують тих, хто опинився на вулиці. Наталія також завжди має щось смачненьке для “хвостиків”, які живуть біля її будинку. А про свого улюбленця ділиться: “Тішимося, що був з нами в бомбосховищі. Що був нашою розрадою. Що у нашого Матвія є друг і «менший брат», як називає Філю Матвій”.