Головна TV

Наталка Денисенко про сина: “Намагаюся зрозуміти, в якому він стані”

Акторка поділилася порадами, як допомогти дошкільнятам пережити негативні емоції.

Повномасштабне вторгнення змінило життя не лише дорослих. Маленькі українці й українки також втратили відчуття безпеки. Тому батькам не варто відмовчуватися, коли діти розпитують про те, що їх непокоїть. У цьому переконана акторка Наталка Денисенко. За лаштунками шоу «єПитання» (Новий канал) вона розповіла, як говорить з 5-річним сином Андрієм про стресові події.

– Коли в сина поганий настрій, то намагаюся його вивести на розмову, – каже Наталка Денисенко. – Ми маємо традицію перед сном: я розповідаю йому, як минув мій день, і розпитую про його. Можу уточнити в сина: «Ти злякався в той момент? Що думаєш про це?» Так намагаюся зрозуміти, в якому він стані. Я теж ділюся з ним думками, щоб якось проговорити певну проблему. Про війну кажу все чесно. Адже йому вже 5 років, він усе розуміє й відчуває.

Акторка також розповіла, як вона проводить вільний час із дитиною.

– Саме син завжди придумує, що нам робити разом. У нього така фантазія! Ми часто граємося. То ліпимо щось з пластиліну, то збираємо пазли або ж робимо аплікації. Син завжди вигадує заняття для нас, – ділиться Денисенко.

У шоу «єПитання» з ведучою Лесею Нікітюк Наталка Денисенко разом із Тарасом Цимбалюком, Славою Красовською, Анною Сагайдачною змагалися проти Юрія Горбунова, Арама Арзуманяна, Інни Приходько та Віталія Іванченка.

Вмикайте випуск за участю українських акторів та акторок 10 квітня о 20:00 на Новому каналі