Головна TV

Наталка Денисенко – жінкам, які чекають своїх захисників: якщо сидіти вдома, реально можна з’їхати з глузду

Наталка Денисенко з чоловіком

Акторка відверто розповіла про розлуку з чоловіком, що служить у ЗСУ.

Війна розлучила тисячі українських пар. Для близьких, які залишилися в тилу, чекати на повернення захисників може бути виснажливо. За лаштунками шоу «єПитання», яке Новий канал покаже з 13 березня, акторка Наталка Денисенко дала поради жінкам, чиї чоловіки на фронті. Її коханий Андрій Федінчик – один з тих, хто наближує нашу перемогу зі зброєю в руках.

– Мій чоловік завжди на зв’язку – спілкуємося щодня. Але якось зранку я написала йому, а відповіді не було, – пригадує акторка. – Хоча Андрій знає, що має попередити мене, якщо його не буде на зв’язку. Я одразу почала писати в усі месенджери. Думаю: «Якщо до вечора не отримаю відповіді, дзвонитиму всім побратимам, чиї номери маю». Якби не додзвонилася й не дізналася, що все добре, зібралася б і поїхала до нього.

Як подбати про себе в стані постійного очікування і тривоги за близьку людину?

– Найдієвіше – це почати розуміти, що маєш сама брати відповідальність і вчитися жити самостійно, поки немає на кого сподіватися. А коли чоловік повернеться, доведеться наново вчитися просити коханого про допомогу, – каже Наталка. – І, звісно, займатися своїми справами. Бо якщо сидіти й чекати вдома, реально можна з’їхати з глузду.

Дивіться шоу «єПитання» за участю Наталки Денисенко вже з 13 березня на Новому каналі.