Головна АЗОВ 22

«Нава» Суботіна: Ті, хто пережив полон, круті. Говоріть їм це

18 жовтня Україна повернула додому з російського полону ще 95 захисників. Серед них 34 військовослужбовці «АЗОВУ». Проте ще тисячі українців залишаються в російській неволі. Валерія (Нава) Суботіна була в складі пресслужби полку «АЗОВ», пройшла оточення Азовсталі, російський полон, у 2023 році повернулася додому, стала радницею командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ з питань комунікацій, а ще написала дві важливі, важкі та щемкі книги про свій досвід: «Полон» й «Азовсталь. Сталева пресслужба».

У цій розмові із Сергієм Жаданом, записаній для «Радіо Хартія» в циклі «Кругова оборона», Нава відповідає на болючі питання: Через що проходять наші бранці в полоні? Як відбувається повернення до нормального життя після виходу? Як розмовляти з тими, хто це пережив? А ще говорить про те, як з приходом у військо минає страх, і про звичайних людей, які просто роблять свій вибір, хоч і не є супергероями.