Головна TV

Назар Задніпровський: Батькам не віддають дітей, поки не закінчиться повітряна тривога

Відомий український актор, який грає одну з головних ролей у серіалі «Будиночок на щастя» (Новий канал), розповів про своїх дітей-школярів та процес їхньої освіти.

З початком повномасштабної війни українські діти та молодь довели, що надзвичайно свідомі та сильні. Вони не просто чітко розуміють, що відбувається, а й усіляко допомагають, аби наблизити нашу перемогу. Часто кажуть, що і ставлення до навчання в них змінилося на краще. Зірка українського комедійного серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал) Назар Задніпровський розповів, як зараз проходить освітній процес у його дітей – другокласниці Юлії та старшокласника Михайла.

– Донечці цікаво вчитися. Вона зараз у другому класі і, можна сказати, що це її перші кроки у школі, – розповідає актор за лаштунками проекту «єПитання» (Новий канал). – У першому класі все було незрозуміло, бо вона провчилася півроку тут, потім півроку в Італії. Зараз повернулася, й у неї то онлайн-уроки, то офлайн. Якщо під час навчання у школі починається повітряна тривога, всі ховаються в укриття. Цікаво, що батькам не віддають дітей, доки не закінчиться тривога. Дуже відповідально ставляться. А син навчається онлайн, і йому то в радість. Він може ввечері довше посидіти за комп’ютером, вранці встати не дуже рано, просто сісти за комп – і все.

Назар Задніпровський розповідає, що тема війни в розмовах з дітьми піднімається не надто часто. Вони самі все усвідомлюють.

– Доця розуміє, що відбувається, тому конкретних незручних запитань не ставить. Її більше хвилює, коли з’явиться світло, коли взагалі все припиниться, – ділиться зірковий тато. – А син уже дорослий, тож все сам бачить в інтернеті. Інколи навіть читає новини, приходить і мені розповідає.

Дивіться серіал «Будиночок на щастя» з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі. А з 13 лютого зустрічайте нові серії цієї чудової української комедії!