Головна TV

Назар Задніпровський: Я не підпускаю до себе людей

Актор серіалу «Будиночок на щастя», який показує Новий канал, розповів, що для нього означає зрада в дружбі.

Повномасштабна війна принесла багато змін у життя українців. У кожного з нас вони відбулися в різних сферах: у побуті, на роботі, в сім’ї, у близькому оточенні. На жаль, багато хто не пройшов перевірку на міцність у дружбі. Заслужений та народний артист України, зірка комедійного серіалу «Будиночок на щастя» на Новому каналі Назар Задніпровський зізнається, що йому в цьому пощастило.

– Дякувати Богу, мене ніколи не зраджували друзі, – зізнається актор у YouTube-проекті «Слава +». – Я не підпускаю до себе людей. Маю одного-двох справжніх друзів, тому не так боляче. Не буду їх називати, але це мої і друзі, і куми. Взагалі, я дуже серйозно ставлюся до слова друг. Вважаю, що знайомих, приятелів може бути багато, а друзів – ні. Заради своїх я готовий на все. І вони заради мене теж.

Хоч Назар Задніпровський і не відчував гірких емоцій щодо друзів, але на тему зради поміркував.

– На мою думку, зрада в дружбі – це забути про людину, не прийти на допомогу, не відгукнутися. Не порадіти чи не поспівчувати, – говорить актор. – На жаль, я помічав, що коли тобі погано, то люди більше тягнуться. В біді якось легше зберігати стосунки, якщо можна так сказати. Щойно в тебе все добре, а в людини не дуже, то спілкування стає гіршим. Я і про дружбу, і про родину зараз кажу. Не знаю, це заздрість, чи просто так закладено на генетичному рівні.

Дивіться український комедійний серіал «Будиночок на щастя» з понеділка по четвер о 16:35 в ефірі Нового каналу, а також на YouTube!