Головна TV

Назар Задніпровський: Я в нашій сім’ї добрий поліцейський

Зірка серіалу «Будиночок на щастя», який показує Новий канал, розповів про стосунки з 15-річним сином та донечкою-другокласницею.

Повномасштабна війна в Україні, на жаль, змусила багато сімей на певний час розлучитися. Жінки з дітьми в пошуках безпеки виїхали за кордон, а чоловіки залишилися в Україні. Так сталось і в родині актора серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал) Назара Задніпровського. Після піврічної розлуки з дружиною він запевняє, що кохання на відстані існує!

– Реально кохаю свою дружину, – зізнається актор у YouTube-проекті «Слава +». – Одружувався не з грошима, а з людиною, яка, коли я лежав у шпиталі з цукровим діабетом, єдина до мене прийшла. Пам’ятаю, принесла у баночці бульйончик, гречку з котлеткою. Я тоді зрозумів, що це моє. І мене більше нічого не цікавило.

Такі ж теплі й сильні почуття Назар Задніпровський має до своїх дітей – 15-річного Михайла та 8-річної Юлії.

– Дуже балую діток. Я в нашій сім’ї добрий поліцейський, а мама – злий поліцейський, – говорить артист. – Рідко їх бачу. Зараз, звісно, намагаюся з донечкою все надолужити. А от коли в мене народився син, я пішов у «Велику різницю», коли повернувся, то все – малий ходив у садочок. А потім у школу. А зараз – бац, і йому вже 15 років. Він вищий за мене і з 46-м розміром ноги.

Син не дорікає Назарові, що батько інколи був відсутній. А от маленька донечка може розчулити актора.

– Доця може підійти й сказати: «Тату, я скучала», – зізнається Задніпровський. – А щодо сина… Мужик є мужик. Хоча, може, і добре, що він у мене більш жорсткий. Я чудово розумію, що Михайло буде самостійний. Та він уже самостійний і дуже цим пишається. Все ж таки 15 років – це важкуватий вік. Але в душі син дуже хороший, сентиментальний і порядний хлопець.

Дивіться український комедійний серіал «Будиночок на щастя» з понеділка по четвер о 16:35 в ефірі Нового каналу, а також на YouTube!

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції