Головна Культура

Чудовий жовтень у Палаці “Україна”

Знаний і шанований не тільки у нас Палац “Україна” приготував для глядачів несподіваний сюрприз – вже з початку жовтня ми маємо чудову можливість насолодитися унікальною серією камерних тематичних музичних вистав, де відомі легендарні пісні багатьох поколінь набудуть нового звучання! Проєкт називається «Моя Україна». В його основі — серія тематичних вистав, музика і лірика яких є єством української ДНК. Кожен вечір присвячений певному важливому етапу розвитку музики.

ПРО ЩО ВИСТАВИ?

МОЄ КОРІННЯ

Це зворушлива музична подорож стежками України. Унікальна можливість послухати улюблені народні пісні, зібрані з усіх куточків нашої країни: від гордих Карпат до вільних східних степів.
Подвійна насолода – почути відомі всім пісні («Ой на горі два дубки», «Чом ти не прийшов?», «Горіла сосна») у оригінальному виконанні однієї з найяскравіших співачок української сцени Олі Полякової.
На вас чекає не тільки легендарна українська народна музика, а й знайомство з обрядами та звичаями нашого народу, які пов’язані з українським фольклором.
«Моє коріння» – це вечір народної пісні, що розкриватиме жінку, як символ України. Оля Полякова виступить перед глядачем у незвичному образі – драматичному і відвертому. На відстані витягнутої руки ви побачите трансформацію жінки від молодої дівчини, до зрілої та сильної особистості, що ототожнює образ України. Співачка проведе всіх присутніх на концерті цікавим пісенним шляхом цілої народної культури.

МОЯ ЄВРЕЙСЬКА ДУША

Чи знали ви, що Єврейська діаспора в Україні є однією з найбільших у світі? Віками великі Єврейські спільноти насичували Українські землі своєю культурою, наукою, релігією і філософією від Чернівців до Харкова.
Цей вечір – доказ багатогранності української спадщини! Анна та Ангеліна Завальські і Володимир Дантес покажуть нерозривний зв’язок єврейської та української культур через музику.
Це неймовірний вечір, пронизаний глибокими сенсами та історіями. Долями єврейських людей глядачів поведе Володимир Дантес, огортаючи душу в неймовірну єврейську пісню, так шляхетно виконану сестрами Анею та Ангеліною Завальськими.

МІЙ КИЇВ

Вечір «Мій Київ» – це ода місту, яке неможливо не любити, бо з нього почалась наша історія.
У концерті лунатимуть пісні, які були створені у столиці та присвячені Києву у 60-80-х роках.
«Як тебе не любити, Києве мій? Де всюди буйно квітно черемшина? І де минає день, минає ніч, хвилини котяться, мов хвилі, голубі…» – солодка ностальгія цих пісень змусить глядача знову відчути себе закоханим або відкрити для себе новий культурний подих минулого, який стає актуальним сьогодні.
Яскраві особистості музикантів гурту KADNAY – Дмитра Кадная і Пилипа Коляденка – та різнобарвні голоси потужних вокалісток країни – зірок гурту «Жіночий Квартал»: Віри, Марти, Лалі та Еліни – наповнять глядача силою закоханості в пісню, лірику та місто, що, виходячи із зали, ви спитаєте себе ніжно: «Ну, як тебе не любити, Києве мій?»

Автор ідеї та продюсер проєкту “Моя Україна” – Сергій Перман, режисерка-постановниця – Катя Царик, музичний продюсер – Дмитро Саратський

Спеціально для камерних проєктів у Палаці «Україна» створений унікальний високотехнологічний зал ТЕАTROOM, де на гостей чекають ексклюзивні вистави у затишній обстановці, яка дозволить краще зануритися у глибокий світ високого мистецтва.

Початок вистав о 19:00, тривалість – 1 год 20 хв.

Придбати квитки: Палац «Україна» Teatroom https://palac.com.ua/myukraine/

Пориньте у культурний спадок України, відчуйте своє коріння та ідентичність разом із улюбленими зірками!