Головна Культура

НЕ СТРИМАВ СЛІЗ: БЕКХЕМ ВИСТОЯВ 13-ГОДИННУ ЧЕРГУ, ЩОБИ ПОПРОЩАТИСЯ З КОРОЛЕВОЮ

Бекхем зізнався, що вижити у черзі йому допомогла не дуже футбольна дієта - чіпси, щербет з лимоном, сендвічі, кава та пончики ФОТО GETTY IMAGES

Британський футболіст Девід Бекхем простояв 13 годин у загальній черзі, щоби віддати шану королеві Єлизаветі ІІ у Вестмінстер Холі.

Як пише The Daily Mail, спортсмену запропонували пройти без черги разом із членом парламенту. Однак Девід відповів, що це б не сподобалося його дідусю Джозефу Весту, який був переконаним роялістом і чоловіком, котрого футболіст назвав своїм “справжнім героєм”.

Одягнений у костюм, пальто і кепку, Бекхем зміг залишатися майже непоміченим, а люди навколо нього допомагали йому в цьому.

Як зазначає видання, Бекхем вирішив одягнутися в костюм, тому що, за його словами, так зробив би його дідусь, який помер у 2009 році у віці 83 років.

Девід простояв у черзі з 2 ночі до 15.30. Після 13-годинної черги він виглядав розчуленим і навіть змахнув сльозу з куточка ока.

Будучи капітаном збірної Англії, він кілька разів зустрічався з королевою і отримав від неї нагороду OBE (Офіцер Ордена Британської імперії) у 2003 році.

Єлизавета II з Девідом Бекхемом у Букінгемському палаці 26 червня 2018 року в Лондоні
ФОТО GETTY IMAGES

“Мабуть, найособливішим моментом для мене був той, коли я отримав свій Орден. Я тоді взяв із собою своїх бабусь і дідусів, які справді виховали мене великим роялістом і шанувальником королівської сім’ї, і, звісно, свою дружину. Поставити запитання, поговорити з королевою… мені так пощастило, що я мав ці кілька моментів у своєму житті”, – сказав Девід BBC.

Коли футболіста запитали, як його коліна після стояння в черзі, він відповів: “Коліна в порядку, на відміну від спини і стоп”.

Жінка, яка стояла в черзі біля Бекхема, сказала BBC News: “Він заслуговує на велику повагу. Він стояв з нами і висловлював свою шану так, як хотів, і я думаю, що це дивовижно”.

ТАМАРА КУДРЯВЧЕНКО

Джерело: ТАБЛОID