Головна Кіно

Неможливе стає можливим, якщо знову в ділі Том Круз!

Новий бойовик Крістофера МакКуоррі вже на всіх екранах країни. Здавалося б, це сьома частина і вигадати щось незвичайне вкрай важко, але місія виявилась можливою. 27 років минуло з часу прем`єри першої частини, а з кожним разом вживатися в сюжет все цікавіше.

Тепер у Ітана Ханта (Тома Круза) новий супротивник. І як же вдало він підібраний. Ніби розкривається проблема сьогодення. Це не людина, це штучний інтелект «сутність». Він контролює всі цифрові прилади, має власні бажання та мотиви.

Тут і починаються перші проблеми, адже звичні для суперагентів камери спостереження, рації, комп‘ютери та інші гаджети можна викинути у смітник. Все може зіграти проти Ітана. Довіряти можна тільки найближчим друзям та інформації, отриманій у діалозі.

Перешкод вистачає. Головним завданням є пошук ключа, який складається з двох частин. Тільки заволодівши обома разом – отримаєш доступ до контролю над «сутністю». Звичайно ж, Ітан, метою якого є отримання ключів та знищення цифрової небезпеки для всього світу, в ділі не один.

Полювання відкривають Біла Вдова і куди ж без політичного втручання лідерів країн. Та й сама «сутність» не дрімає – вербує людей для самозахисту. Екшену та небезпечних пригод, як завжди в “Місіях”, вдосталь. Кінострічка набита під зав`язку стріляниною, бійками, погонями та неочікуваними сюрпризами сюжету. Не можу не відмітити, наскільки тонка грань між кількістю складних, майже нереальних трюків, та реальністю подій. І як майстерно ця грань зберігається впродовж всього фільму.

Ще одним досягненням режисера є розкриття другорядних персонажів. В певні моменти вони стають головними героями. Це Грейс та Паріс. Поки перша – заворожує своїми розмовами, красою та харизмою, щоразу перекручуючи обставини, діє наперекір Ітану з усмішкою, друга – майже німа, але холоднокровність і свій внутрішній світ чітко передає своїми діями плюс мімікою. Одним словом – глядач без уваги героїв не залишається ні на мить!

Якщо хочеш щось зробити до ладу – зроби це сам. Банальна істина працює і в нашому випадку. Обов`язково знайдіть можливість подивитися фільм. Ніхто не розкаже так і всього, як побачите і відчуєте ви. Одне можу гарантувати стовідсотково для всіх – майже три години невимовної насолоди! Всі ми любимо, коли перемагає, врешті, справедливість. Яскраво! Грубо! Зримо! Особливо зараз.

Єгор Поліщук