Головна Культура

“Нескорені”: у київській Stereo Plaza відгримів грандіозний концерт

Енергія, емоції та єдність: Концерт «Нескорені» 25 червня в Києві об’єднав тисячі сердець заради спільної благодійної справи – допомогти придбати другий протез Павлу Коваленко з Борисполя.

«Нескорені» – символічна назва великого благодійного туру, яка відображає мужність і силу українського народу та наших бійців ЗСУ. 
Мета туру – допомогти конкретному військовому з міста чи області. де проходитиме концерт. Всі  сто відсотків коштів з придбаних квитків будуть направлені на лікування, реабілітацію та протезування нашого бійця.

Наразі тур вже проїхав восьма із одинадцяти запланованих концертів містами України. Вісім унікальних концертів в Одесі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Ужгороді, Львові, Чернівцях, Вінниці та Полтаві. Цієї неділі відбувся дев’ятий грандіозний концерт у Києві, де всі присутні допомогали придбати другий протез Павлу Коваленко з Борисполя. 

За словами ініціаторки туру співачки Марти Липчей саме Павло надихнув її на концертний тур «Нескорені». Із бійцем Марту познайомив меценат Андрій Мацола, який придбав для військового перший сучасний біонічний протез у рамках власної ініціативи протезування п’ятдесяти військовослужбовців зі складними пораненнями. Надихнувшись цією ініціативою та історією Павла, співачка зібрала своїх колег по сцені ROXOLANA, KOLA та гурт «Енджі Крейда» і за підтримки бізнесмена вирушила в тур містами України.

Київський концерт став незабутньою музичною подією, сповненою атмосфери солідарності, вдячності та надії. Найяскравішим моментом концерту стало виконання гімну України. Марта Липчей, ROXOLANA, KOLA, Енджі Крейда разом із ведучим концерту Юрієм Горбуновим та музикантами заспівали його на сцені. Зал вибухнув оплесками, глядачі підспівували в унісон. У цей магічний момент кожен у залі відчув єдність, любов та сили, що допомагають подолати будь-які перешкоди.

Усі присутні розуміли, що купівля квитка – це особиста допомога пораненому захиснику. Глядачі стали частиною великої благодійної ініціативи, яка має потужний соціальний вплив і змінює життя Героя на краще, а сам Павло Коваленко не стримував сліз.

У залі велася телевізійна зйомка, тому незабаром українці зможуть насолодитися виступами артисток та відчути атмосферу концерту «Нескорені» на телеканалі «1+1 Україна». 

Нагадаємо, що всі концерти туру «Нескорені» проходять завдяки підтримці бізнесмена та мецената Андрія Мацоли, який допоміг з організацією та взяв на себе всі пов’язані з нею витрати.