Головна TV

NK | Настя Каменських: Мене надихає віра в ЗСУ та в наших людей

Під час повномасштабної війни популярна співачка Настя Каменських бере участь в багатьох благодійних виступах. Артистка влаштовує тури Україною, щоб підтримати людей у непростий час і поділитися частинкою своєї любові та творчості, а також зібрати гроші і передати їх на військові та цивільні потреби українців. Журналістам каналу “Дім” зірка розповіла про те, що особисто їй допомагає триматися сьогодні:

– Насамперед мені допомагає віра в ЗСУ та в наших людей. Вони вже мільйони разів показали світу свою незламність і міць, показали, як вміють гуртуватися і якими бувають сильними. Люблю читати мотивуючі історії про те, як люди допомагають одне одному. Я і сама допомагаю, чим можу, по максимуму. Зустрічаюсь з військовими чи з дітьми, беру участь у благодійних концертах та подіях у різних країнах, збираю та передаю гроші на військові та цивільні потреби українців. Бути корисною дуже надихає!

Артиска зауважила – підтримувати ментальне здоровʼя їй допомагають йога та медитації. Для Насті Каменських йога – це спосіб з`єднання тіла, розуму та душі для досягнення гармонії та збалансованості. Зірка радить практикувати йогу, адже це не просто вправи для підтримки фізичного тонусу, а й філософія
життя, яка дозволяє краще пізнати себе та заспокоїтись.

NK також розповіла про присутнє відчуття страху та поділилася реакцією на сигнали повітряної тривоги:

– Усі ми люди і усі ми боїмось. Страх — це природна емоція. Намагаюсь не ігнорувати тривоги і завжди перебувати в укритті, якщо воно є поруч. Адже це в першу чергу — моя безпека.