Головна TV

Нові деталі зникнення відомої херсонської блогерки і волонтерки

Щовівторка та щочетверга о 19:00 в ефірі НТН – проект «Шукаю тебе», що допомагає українцям знайти близьких людей, котрі загубилися під час війни, та розшукати рідних, із якими втрачено зв’язок. Цього тижня в новому випуску програми –  продовження історії пошуків Ірини Горобцової, блогерки і волонтерки, яку росіяни викрали в травні минулого року в тоді ще окупованому Херсоні.

Ірина Горобцова. Фото – Фейсбук

Про затримання окупантами Ірини Горобцової в проекті «Шукаю тебе» розповідали ще в червні минулого року. Росіяни забрали дівчину з дому лише за те, що з її вікна було добре видно Чорнобаївку. А український прапор, який знайшли в її кімнаті, став чи не єдиним «компрометуючим доказом» її патріотизму, до речі, цілком правомірним. Насправді окупаційній владі не було в чому звинуватити Ірину: дівчина купувала медикаменти і перев’язувальні матеріали, безкоштовно віддавала їх лікарням, допомагала літнім людям. Після арешту Ірина безслідно зникла. Її рідні зверталися в усі можливі владні структури окупантів, шукали спосіб хоч якось зв’язатися з нею, але марно… Минув уже майже рік відтоді, як дівчину  ув’язнили. Редакція «Шукаю тебе» весь час тримала цю історію на контролі, а недавно вдалося з’ясувати деяку додаткову інформацію… Де росіяни утримують блогерку та волонтерку? Що дівчині доводиться переживати за ґратами і що може збільшити шанси на її звільнення? Дивіться у четвер, 4 травня, о 19:00 у проекті «Шукаю тебе» на НТН.

Мітинг в Херсоні

Щодня на адресу редакції «Шукаю тебе» продовжують надходити листи з проханням допомогти знайти людей, із якими втрачено зв’язок під час війни. З дня визволення Київської області від російських окупантів минув уже понад рік, а на проект і досі приходять заявки на пошуки людей, силоміць вивезених росіянами з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, з десятків інших містечок і сіл Київщини… Віталій Бондзік із Ірпеня розшукує свого друга Олега Болебруха, з яким востаннє спілкувався 12 березня 2022 року. Того дня сам Віталій наважився виїжджати з окупованого міста. Олег покидати рідний дім не захотів. А через тиждень у його будинок зайшли російські військові. За словами свідків, Олега вивели надвір, кілька разів ударили, посадили в БМП і… більше про чоловіка нічого не відомо.

Мало не в кожному випуску програми зустрічаються історії про викрадення чоловіків у Запорізькій області, зокрема, в Мелітополі. На жаль, росіяни засіли там ще з перших днів повномасштабної війни і тероризують місцеве населення, особливо чоловіків. Соколенко Ольга шукає свого батька, Мірошника Ігоря Володимировича, 1965-го року народження. Він був викрадений із власної домівки 26 березня 2022-го. І вже понад рік нема жодної інформації про нього…

Якщо ви впізнали когось із тих, кого розшукують, і знаєте, де зараз ці люди, пишіть на електронну пошту shykayou@ukr.net. А якщо ви втратили зв’язок із близькими, якщо не знаєте, де вони і що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе».

Сподіваємося, що всі, хто загубився на цій війні, знайдуть одне одного якнайшвидше. А проект «Шукаю тебе» допомагатиме.

Дивіться щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски програми виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щосереди та щоп’ятниці о 19:30.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції