Головна TV

Новому каналу – 25! Вітаємо і дивимося чудове відео

У відео, яке телеканал зняв до круглої дати, використали кадри з легендарних проектів: «Підйом», «Фабрика зірок-2», «Хто зверху?», «Ревізор» і «Топ-модель по-українськи»

Уже чверть століття Новий канал допомагає українцям йти вперед з усмішкою та впевненістю у власних силах! Ми дорослішаємо разом із глядачем, але лишаємося стабільно оптимістичними. Тому й ролик з нагоди 25-річчя Нового каналу створювали, керуючись гаслом: «Змінюючись, ми залишаємося собою».

– Цей ролик – про звʼязок каналу з глядачем. Про те, як люди проживають наші проекти, а ми прислухаємося до їхньої думки, розповідає маркетинг-директорка Нового каналу Ольга Балабан. – Ми показали, як глядачі не могли відірватися від «Підйому» й «зависали» перед телевізором перед виходом на роботу. Як почувалися зірками, переглядаючи «Фабрику зірок». Як спостерігали ревізії готелів, ресторанів і починали прискіпливіше стежити за чистотою у своєму домі. Як намагалися відтворити модельну ходу. Як жінки з чоловіками, змагаючись, ставали лише ріднішими. Також розповіли й про нашу підтримку українців під час війни. Бо 24 лютого змінилося все: і для глядачів Нового, і для самого каналу також. Але ці зміни не зламали нас. Натомість ще більше згуртували.

Створення ролика було першою промозйомкою за час повномасштабної війни не на військову тематику.

– Це було дуже відповідально! – зізнається режисерка відео Марія Матвєєва. – Ми мали мінімальну знімальну команду, кількох акторів, дорослих та дітей, аби показати плин часу, і три телевізори різних епох. Від кінця 90-х до сьогодення. Вважаю ці телевізори також повноцінними акторами! (сміється). До зйомок готувались у досить спокійній атмосфері. Створюючи сценарій, переглядали архівні програми. Було дуже кумедно дивитися «Фабрику зірок-2» з юними Дантесом, Максом Барських, Світланою Тарабаровою. А ревізії Олі Фреймут у Криму і в містах, які зараз є тимчасово окупованими, викликали змішані відчуття приємної ностальгії, суму та надії.