Головна TV

Новому каналу – 25! Які сюрпризи чекають нас восени?

Телеканал, який чверть століття дарує українцям гарний настрій, святкує день народження. На честь цього телевізійники розповіли, що покажуть в ефірі цієї осені.

За чверть століття глядачі прожили чимало яскравих моментів разом із Новим. Вони прокидалися з «Підйомом», співали з «Фабрикою зірок», сміялися з «Хто зверху?», підвищували рівень сервісу разом з «Ревізором», дефілювали з «Топ-модель по- українськи», відчували мурашки тілом з «Першими ластівками», вивчали етикет разом з «Від пацанки до панянки» та готували з «Пекельною кухнею».

Загалом за 25 років ми зняли понад 100 проектів, які всі ці роки дарували позитив, відволікали та допомагали глядачам перезавантажитися й відпочити від буденних проблем.

З початку повномасштабного вторгнення Новий канал взяв на себе важливу місію – підтримувати українців гумором, відволікати та заряджати вірою в майбутнє. Тому в перші місяці великої війни ми транслювали мультфільми та фільми, в яких добро перемагає зло.

– Телебачення як інформувало та розважало, так і продовжує це робити. Але тепер розвага стала відволіканням. Ми залишаємось оптимістами, віримо в перемогу, рухаємось вперед, працюємо. І готові продовжувати підтримку гумором восени 2023, – коментує керуюча директорка Нового каналу Ольга Задорожна. – Ані обстріли, ані тривоги не завадили Новому протягом літа активно знімати проекти та серіали, які вийдуть в ефір цієї осені. І навіть знайти нового ведучого для легендарного шоу «Хто зверху?»

Тож настрій українцям цієї осені підійматимуть Леся Нікітюк, Богдан Шелудяк та фантастичний оновлений зірковий каст учасників шоу «Хто зверху?» А ще – імпровізатори Improv Live Show з ведучим Олександром Педаном (чекайте подробиці щодо зйомок незабаром). Захист від шахраїв бере на себе Олена-Крістіна Лебідь, яка в новому сезоні «Аферистів в сітях» розбере актуальні афери військового часу. А Алекс Якутов у «На ножах» нагадає, які фантастичні люди живуть у нашій країні та захищають її. Бо другий сезон реаліті буде присвячений рестораторам і колективам закладів громадського харчування, які з перших днів повномасштабного вторгнення стали на допомогу в захисті країни.

Також в осінній телеефір вийдуть два комедійні серіали. У кожній серії скетчкому «Зв’язок» глядач спостерігатиме за історіями чотирьох сімей з різних куточків України, яких розділила війна. А головна фішка серіалу в тому, що герої, яких зіграли Наталка Денисенко, Тарас Цимбалюк, Римма Зюбіна, Антоніна Хижняк, Роман Міщеряков та багато інших, спілкуються по відеозв’язку. Все, як і в усіх українців за ці понад 500 днів повномасштабного вторгнення.

А за народний гумор відповідатиме ситком «Голова». Він – про перспективну молодь, яка за певних обставин їде жити та працювати в село. Та чи впораються столичні лідери з проблемами провінції? До речі, в серіалі ви побачите Євгенія Лісничого, Марію Стопник, Олександра Рудинського, Михайла Кукуюка, а також багато нових облич українського кіно.