Головна TV

Новий благодійний концерт «Вечірнього Кварталу» – на телеканалі ТЕТ

29 жовтня о 19:00 телеканал ТЕТ покаже новий благодійний концерт «Вечірнього Кварталу».

Актори «Вечірнього Кварталу» та «Жіночого Кварталу» знову об‘єдналися, щоб підняти настрій усім українцям та бойовий дух нашим захисникам. А також – разом посміятися над ворогом.

«Своїм концертом ми хочемо підтримати всіх наших людей та сказати «дякую» усім нашим захисникам, які боронять нашу країну і завдяки яким ми можемо жити. Саме військові надихнули нас на те, що ми продовжуємо працювати і жартувати. Вони попросили нас зробити щось, що б додавало їм наснаги і піднімало бойовий дух. Тому ми з початку березня їздимо з виступами по військових частинах та госпіталях, дали вже більше 150 концертів для наших захисників. І розуміємо, що гумор зараз дуже потрібен і військовим, і усім українцям. ЗСУ б’є ворога зброєю, а ми б’ємо орків гумором», – говорить художній керівник «Вечірнього Кварталу» Євген Кошовий.

Квитки на благодійний концерт «Вечірнього Кварталу» не продавали. Серед глядачів у залі були військові, лікарі з військового госпіталю, залізничники, які евакуюють людей з найгарячіших точок країни. А також – «азовці», один із них – нещодавно звільнений з полону захисник Маріуполя з позивним «Хімік» – навіть вийшов на сцену зі зверненням до українців.

В цьому концерті актори «Вечірнього Кварталу» покажуть те, про що всі вже давно жартують, але ще ніхто не бачив – концерт Кобзона в пеклі!

Також глядачі побачать, що відбувається в штабі окупантів в момент прильоту Хаймарса. В ролі Містера Хаймарса – народний артист України Станіслав Боклан. В ролі Байрактара – Юрій Ткач.

Анастасія Оруджова і Володимир Шумко продемонструють непрості реалії життя колаборантів на тимчасово окупованих територіях.

Окрім того, Володя Шумко та Ірина Гатун поділяться дієвим методом, як позбутися надокучливої тещі, якщо ти воєнком, – прислати їй повістку!

А Ірина Сопонару разом з Вовою Шумко запропонують глядачам по-новому подивитися на сайт OnlyFans… як на ефективну площадку для волонтерської діяльності!

Окрім гумористичних номерів, в концерті буде багато патріотичних і зворушливих пісень та віршів у виконанні акторів «Кварталу». Наприклад, одна з пісень буде присвячена нашим незламним «Азовцям». А в фіналі прозвучить нова версія композиції Арсена Мірзояна «Поцілуй мене» – про дітей під час війни.

Серед запрошених зірок – молоді українські виконавці, чиї пісні стали головними хітами сьогоднішнього часу: Олег Шумей виконає ліричну композицію «Біля тополі», Chico & Qatoshi запалять зал мотивуючим треком «Допоможе ЗСУ», а Маша Кондратенко заспіває «Ванька-встанька» разом з дівчатами з «Жіночого Кварталу».

Не пропустіть новий благодійний концерт «Вечірнього Кварталу» – у суботу, 29 жовтня, о 19:00 на телеканалі ТЕТ. Сміємось – отже, перемагаємо!