Головна TV

Новий канал влаштував «єПитання» для поранених військових

В одному з київських реабілітаційних центрів облаштували імпровізовану студію одного з розважальних шоу Нового каналу. Лунає знайома мелодія «Добрий день, Everybody». В кабінеті з декораціями збираються військові. Щодня ці хлопці проходять складний шлях реабілітації. Та на наступні три години військові – не пацієнти. Вони – гравці шоу «єПитання» з ведучою Лесею Нікітюк! 

– Гарний настрій чи хоча б тимчасові позитивні емоції дуже добре впливають на загальний процес реабілітації. Це вже доведено досвідом наших лікарів, – коментує керівниця закладу Світлана Гриценко. – Раніше ми вже проводили подібний захід. До нас завітали ведучі та учасники проекту «МастерШеф». Лікарі помітили, що на певний період швидкість, якість та ефективність роботи з хлопцями збільшуються. Адже людина отримує позитивні емоції й починає більш активно вкладатись у процес реабілітації. Відповідно й відновлюється швидше. 

Учасники гри «єПитання» в реабілітаційному центрі щиро сміялися, активно відгадували варіанти відповідей та на три години відволіклися від складних буднів.

– Гра дуже цікава! Кілька разів бачив її по телевізору, але не очікував, що сам братиму участь у ній. Атмосфера – клас! Я справді відволікся емоційно, – говорить один із військових-учасників Олександр. – Приємно було побачити Лесю та інших гостей. Класно, що всі нас підтримували, сміялися.

Леся Нікітюк – не єдина ведуча, яка завітала в реабілітаційний центр. Підтримати наших захисників та подякувати їм приїхали також Роман Міщеряков і Даніель Салем. Вони зіграли в «єПитання» разом із командами військових. 

– Я отримав такий заряд енергії від гри з хлопцями! – коментує Рома Міщеряков. – І сподіваюся, наша зустріч захисникам теж сподобалася. Якщо це допомагає їм у реабілітації, буду радий приїжджати щодня, аби тільки сприяти відновленню. Потрібно робити все, що в наших силах.

Підтримка військових гумором під час відновлення – це один маленький пункт у великій стратегії закладу. Та саме з таких пунктів складається реабілітація, а потім інтеграція в суспільство і в майбутньому – повноцінне життя наших героїв.