Головна TV

Новий канал знімає серіал «Зв’язок»

Режисерка Міла Погребиська з акторами

Прем’єра багатосерійної комедії про стосунки на відстані під часі війни – вже цієї осені на Новому каналі.

Про що серіал?

Чи пам’ятаєте ви перші хвилини великої війни? Ранній дзвінок від близьких, швидкий збір речей і страх перед невідомим. Україна миттю згуртувалася заради захисту свободи та незалежності. Хтось взяв до рук зброю, хтось долучився до волонтерства. Ми наближаємо перемогу на всіх фронтах. Саме про це серіал «Зв’язок», який для Нового каналу днями почав знімати Starlight Production.

– «Зв’язок» про те, як повномасштабна війна змінила нашу реальність, як ми ставали сильнішими, звільняли українські міста, волонтерили, підтримували ЗСУ, переживали масовані ракетні обстріли й вимкнення світла. Та головне, про те, як українці не втрачають оптимізму, вірять у перемогу й знаходять причини, щоб сміятися, незважаючи на всі надскладні виклики, – розповідає креативна продюсерка проекту Марина Козаченко. – Це історія про кожного з нас, про сім’ю та любов, яку зараз ми змушені підтримувати на відстані. Глядачі побачать у персонажах себе та свої переживання – страх за безпеку рідних, сум за домом. Спроби підлаштувати життя під графіки вимкнення світла та віру в якнайшвидшу перемогу.

«Зв’язок» – це не звичайний скетчком. Бо герої весь час спілкуються одне з одним по відеозв’язку. У кожній серії глядач стежитиме за історіями чотирьох сімей з різних куточків України, які розділила війна. Хтось із чоловіків пішов у тероборону, хтось із жінок схопив дітей і виїхав за кордон. До речі, всі актори доповнили образи персонажів власним досвідом воєнного часу:

– Ще на читці сценарію ми продумували характерні риси для кожного героя чи героїні. І, звісно, актори принесли в ці образи багато «родзинок» зі свого життя чи з життя знайомих. Так персонажі стали максимально реальними. Вони – як ми з вами, саме тому за ними буде так цікаво спостерігати, – розповідає режисерка проекту Міла Погребиська. – Думаю, разом нам вдалося показати, як українці вміють не впадати у відчай і сміятися над собою.

А хто в ролях?

У багатосерійній комедії ви побачите своїх улюблених акторів. Зокрема, стежитимете за тим, як уживатимуться персонажі Роми Міщерякова і Дмитра Вівчарюка, одружені герої Віктора Андрієнка й Римми Зюбіної приймуть до себе в хату зятя. Але повний акторський склад ми розкриємо ближче до прем’єри.

– Я дуже сумував за зйомками. Навіть трохи незвично, що вони розпочалися. Дуже радий, що «Зв’язок» – це комедія. Бо драми зараз і в житті вистачає, а лити сльози – не вихід. Мій персонаж – трохи неадекватний, але дуже веселий. Такий 100% є серед ваших друзів, – ділиться актор Діма Вівчарюк. – Пам’ятаю, коли на Новому каналі вийшов комедійний сераіл «Полкан», він пішов «на ура». Мені тоді багато писали, телефонували й казали: «Вау, Дімончик, це просто бомба, нарешті позитив». Людям потрібна комедія, потрібен оптимізм! Тому я впевнений, що серіал «Зв’язок» зайде глядачеві.

Невже знімають в Україні?

Звісно, зйомки серіалу проходять в Україні. Це складно, але можливо. Воєнні дії змушують команду щоденно вирішувати нові проблеми та швидко адаптуватися:

– Складність зйомок полягає у тому, що команда проекту скорочена, тому кожен член знімальної групи має більший обсяг роботи, – зазначає виконавчий продюсер проекту Антон Мігунов. – До того ж, локації мають бути з укриттям, або ж розташовані поруч з ним. А технічний райдер має працювати автономно через можливі перебої з електроенергією.

До речі, постпродакшн «Зв’язку» йде паралельно зі зйомками. Все заради того, аби серіал вчасно вийшов в ефір Нового каналу восени 2023 року, тоді повною мірою збережеться актуальність зображених у ньому подій.

Чекайте прем’єру комедії «Зв’язок» на Новому каналі вже цієї осені!

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції