Головна TV

Новий look Лесі Нікітюк

Які емоції викликали в телеведучої зустрічі з українцями під час зйомках третього сезону її тревел-проекту, прем’єра якого відбудеться 5 грудня на Новому каналі?

Улюблена ведуча мільйонів українців Леся Нікітюк завжди захоплює стильним вбранням у кадрі. Її образи в телевізійних проектах вдало підібрані, а look’и з соцмереж надихають українок. У новому сезоні тревел-проекту про Україну в період війни «LeМаршрутка», який стартує на Новому каналі 5 грудня, буде трохи інакше.

– Цього сезону не очікуйте від мене яскравих look’ів, – ексклюзивно ділиться Леся Нікітюк. – Багато грошей, які могли витратити на стиліста й візажиста, ми зекономили та роздали героям нового сезону. Кожній людині, яка постраждала від війни, і в якої ми брали інтерв’ю, намагалися допомогти хоч якимись коштами. У нас був маленький бюджет. Ми працювали на повну потужність, але «за склянку кефіру». Все для того, щоб мати змогу хоча б тисячу гривень дати на хліб чи інше найнеобхідніше. Намагалися економити й допомагати людям, чим могли.

Леді Ле зізнається, що подорожі третього сезону «LeМаршрутки» емоційно далися дуже складно.

– Це були перші зйомки, коли я майже не могла жартувати. Так багато горя побачила на власні очі. Наслідки руського миру… Зруйновані хати, поранені діти, – говорить ведуча Нового каналу. – Я дуже емпатична людина, відчуваю біль інших. І те, що пережили українці, – це настільки несправедливо й боляче. Та з іншого боку… Поплакавши разом із нашими героями, не впадаєш у депресію, а якось навпаки. Стільки хорошої енергії отримали від людей, стільки внутрішньої сили!