Головна АЗОВ 22

Новий проєкт на підтримку полонених захисників «Азовсталі»

Асоціація родин захисників «Азовсталі» запустила чергову ініціативу на знак нагадування про піврічний полон героїв:

“Вже пів року більшість героїчних захисників «Азовсталі» не бачать волі та продовжують перебувати у катівнях ворога, який, не змігши перемогти гарнізон «Маріуполь» на полі бою, хоче перемогти українських воїнів кайданками. Саме сьогодні герої «Азовсталі» могли б мати теплий обід у затишному закладі будь-якого українського міста, проте ворог лишає їх цієї можливості.

Як нагадування про це, Асоціація родин захисників «Азовсталі» запустила новий проєкт на підтримку полонених. Наші представниці вже розмістили відповідні таблички з нагадуванням про героїв у кількох закладах Києва, заочно зарезервувавши табличкою місце за столиком для полоненого.

Ініціативу вже підтримали такі заклади: мережа «Євразія» та «Остання Барикада». Ми закликаємо інші заклади долучатися. Для цього пропонуємо адміністраторам і власникам кафе та ресторанів роздрукувати табличку, яку ви знайдете за посиланням, та розмістити її у ваших закладах, а після – запостити фото в Інстаграмі та позначити профіль Асоціації, підтвердивши таким чином участь в ініціативі.

Дякуємо всім, хто долучився! Разом – сила!”

@AzovstalFamilies