Головна TV

НОВИНИ НОВОГО: НАДХНЕННЯ, ШАХРАЙСЬКА СХЕМА ТА ТРИ ПОХОДИ В ВІЙСЬКОМАТ

Хто надихає Ольгу Жуковцову під час війни: «Це люди з великої літери»

Акторка зізналася, що допомагає їй відновлювати внутрішній ресурс

Війна зачепила кожного українця. Акторку серіалу «Молода» теж. Через вторгнення росіян улюблена робота стала на паузу, прем’єру ситкому перенесли на осінь, а Ольга Жуковцова була змушена з сім’єю евакуюватись за кордон. Новий канал дізнався, хто надихає її в такі важкі часи.

– Українці, які дуже стійко, з такою хоробрістю захищають свою землю – військові, лікарі, волонтери, хто допомагає грошима, хто чим може. Надихаюсь і пишаюся тим, що ці люди з великої літери – мої співвітчизники, – зізналася вона. – Ми проходимо дуже складний шлях. Але завжди, щоб побудувати щось нове, незалежне, треба пройти самоідентифікацію. І я бажаю нам перемоги якомога швидше, щоб світло розвіяло темряву, щоб ми могли пишатися нашою країною, розвиватися, народжувати дітей, створювати бізнеси і жити щасливо в своїй державі.

Війна в країні відбивається на емоційному стані акторки. Але вона знає, як відновити внутрішній ресурс.

– Допомагає навчання на психолога, розробка акторського курсу, час, який проводжу із сином, смачна їжа, розмови з друзями, – каже Ольга. – Почуваєтеся зле – зверніться по підтримку до друзів. Спілкування важливе. До речі, донати теж дарують приємні відчуття. І не треба їх соромитися.

Дивіться серіал «Молода» за участю Ольги Жуковцової восени 2022 на Новому каналі.

Довідка:

«Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. У центрі сюжету – історія про жінку, яка хоче розпочати все з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не покинув чоловік. Все б нічого, але всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися на роботу, яку та давно покинула заради сім’ї. Вона намагається перезапустити свою кар’єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, змінивши вік. Головні ролі грають Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.

 

«Ви – в афері!»: Олена-Крістіна Лебідь розкрила популярну шахрайську схему з бонусами із супермаркету

Ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) пояснила, як працює поширений телефонний обман

Телефонні афери – один з найпопулярніших видів шахрайства. Злодії завжди вигадують спосіб обдурити людей та виманити гроші. Одну з таких афер викрила Олена-Крістіна Лебідь у проекті «Аферисти в сітях» на Новому каналі.

– У першому випуску був аферист, який мені запам’ятається, напевно, на все життя. Він просто скажений! Ми валялися та повзали в істериці від того, що він говорив, і головне – чим все закінчилося, – розповідає ведуча проекту Олена-Крістіна Лебідь. – Це телефонна афера про бонуси. Зараз таке дуже актуально, адже люди стараються максимально економити. Шахраї можуть зателефонувати і сказати: «Добрий день. Ми – гіпермаркет, у вас тут назбиралися бонуси…» Зазвичай навіть не уточнюють, де. Люди думають: «У мене безліч карток, може, справді десь і накопичилися бонуси». А далі відбувається «напарювання».

Спочатку аферист просить представитись. Хоч яке б ім’я ви назвали (ведуча взагалі вигадала його в той же момент – прим. ред.), шахрай нібито знайде вас у базі. Далі під соусом «суперпрограма лише для вас» озвучить непогану суму накопичених бонусів. Щоправда, віддасть вам їх не грошима. І тут кульмінація! Запропонує дорогий товар за смішну ціну. У випадку афери, яку розкривала Олена-Крістіна, це був кухонний комбайн за більш ніж три тисячі гривень. Але з урахуванням вигаданих бонусів та акцій вам потрібно доплатити лише 800 гривень.

– Аферист на рівному місці, вигадавши супермаркет і бонуси, може отримати від вас довірливих 800 гривень! – підсумовує ведуча. – Щойно почуєте у слухавці, що у вас накопичилися бонуси – ви в афері!

Свіжі афери та їх майстерне викриття дивіться у другому випуску проекту «Аферисти в сітях» вже у суботу, 10 вересня, об 11:30 на Новому каналі!

 

«Я тричі ходив у військомат»: Андрій Бєдняков зробив відверте зізнання

Також ведучий проекту Нового каналу «Де логіка?» розповів, як дружина реагувала на його повернення в Україну в перші дні війни

Відомий український телеведучий родом з Маріуполя Андрій Бєдняков з першого дня повномасштабного вторгнення допомагає у боротьбі проти ворога. Він працює на інформаційному та волонтерському фронтах. Та вперше за весь час зізнався, що хотів стати до лав ЗСУ.

– Я тричі ходив записуватись у військомат, – зізнався ведучий шоу Нового каналу «Де логіка?» в YouTube-проекті «Ходят Слухи». – Нікому про це не казав. Навіть моя дружина не чула, знає лише про один раз. Звісно, боюся, але йшов туди, хотів цього. Мені сказали: «Друже, ти поки що тут робиш значно більше, ніж робитимеш там». Насті (Анастасія Коротка – дружина Андрія Бєднякова – прим. ред.) я не казав, тому що дуже хвилювалася б. Але вона мене знає. В перший день війни, коли був за кордоном і одразу вирішив їхати в Україну, Настя плакала й говорила: «Я тебе знаю. Ти повернешся. І це правильно».

Анастасія з 6-річною донькою Ксенією, навпаки, на початку вторгнення були в Україні, а потім виїхали за кордон.

– Дружина з донькою приїжджали й провели в Україні два тижні, – розповідає Бєдняков. – Ксеня навіть залишалася ще трохи зі мною, тому що хотіла походити до школи. Три людини з її класу прийшли, всі сиділи в бомбосховищах. Але вона цього хотіла! Хотіла побачити друзів! Потім я її відвіз до дружини. Наразі дівчата в Америці. І я сказав, щоб поки що не поверталися. Дуже хвилююсь. Якщо є варіант і кошти, щоб дитина знаходилася за кордоном і принаймні не чула цих сирен і пострілів, то я як батько хочу, щоб вона залишалася там.