Головна Кіно

Очікуємо: чорна треш-комедія з Вереснем і Подерв`янським

10 серпня в обраних українських кінотеатрах вийде чорна треш-комедія «Вересень». Головну роль у картині виконав журналіст і телеведучий Микола Вересень. Також у фільмі зіграли художник і письменник Лесь Подерв´янський, музикант (а нині військовий) Мирослав Кувалдін, лідер гурту «Кому вниз» Андрій Середа, режисерка Марися Нікітюк, актори Михайло Жонін, Олег Примогенов, Євген Матвієнко, Людмила Єфіменко, Остап Дзядек, Ганна Адамович, Роман Мацюта, Сергій Солопай та інші.

Сюжет стрічки розгортається на початку 2010-х. Актор Микола Вересень гине на знімальному майданчику, виконуючи роль царя Івана Грозного. Тепер чорти, які думають, що він і є Грозний, намагаються всіма можливими способами затягти його до пекла. Історія перестрибує у часі та просторі, у кадрі з’являються менти-вампіри у ролі чортів, гуцули-пияки у ролі ангелів й інші містичні істоти.

Українська прем´єра «Вересня» відбулася в червні на «Миколайчук Open», а програмний директор фестивалю Алекс Малишенко назвав роботу «непересічним фільмом із дуже чорним гумором та усіма ознаками майбутньої культовості».

Вийшов офіційний трейлер картини:

Сценарист і режисер стрічки — Георгій Фомін – не дожив до прем’єри. Він помер у 2020 році.
Фільм створила кінокомпанія «Директорія кіно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсери: Ігор Савиченко, Роман Климпуш та Володимир Філіппов.

Фото: скрини з офіційного трейлера фільму “Вересень”