Головна TV

Одна плюс одна: ведуча ТСН Наталя Островська запустила влог про вагітність

Нове життя народжується навіть під час великої війни. За даними Опендатабот – 2022 року в Україні було зареєстровано народження понад 209 тисячі дітей. Хоча це і менше, ніж минулих років – нові українці з’являються на світ.
Ведуча ТСН на “1+1 марафон” Наталя Островська готується вперше стати мамою. Для того, щоб допомогти іншим майбутнім матусям – вона запустила Ютуб-проєкт “Вагітна у ТСН”, де на власному досвіді та за допомогою лікарів, психологів, дієтологів розбиратиме різні теми, які турбують вагітних.

Перший випуск проєкту Наталя присвятила подорожам вагітних, зокрема польотам в літаках, про які існує багато упереджень.

“Спілкування під час війни – це порятунок одне одного. А спілкування з жінками, які наважились народжувати у непрості часи, ще більше потрібне ніж раніше. Я запускаю влоги про вагітність у війну, спілкуватимусь з лікарями, психологами, дієтологами. Питатиму все, що турбує жінок в період очікування дитини, ділитимусь власними переживаннями. Дуже розраховую на вашу підтримку”, – ділиться Наталя Островська.

На сьомому місяці вагітності ведуча полетіла до США, де взяла участь у благодійному вечорі на підтримку України. Там вдалося зібрати загалом понад 1 мільйон гривень на допомогу українським військовим. Готувалась до перельоту Островська з лікарем-акушером Олегом Маланчуком, інтервʼю з яким – у її влозі.

Загалом, лікарі радять перед тривалим польотом пройти консультацію та отримати довідку про термін вагітності, зробити УЗД-знімок. Це обов’язково потрібно показати на стійці реєстрації. Ризики для майбутніх мам та малечі – індивідуальні медичні протипоказання, проблеми з тиском та серцем.

Лікар наголошує на дотриманні низки рекомендацій:

1. Не їсти продукти, що викликають метеоризм
2. Не вживати кофеїн, міцний чай
3. Обирати вільний, комфортний одяг і відкрите взуття
4. Взяти з собою компресійні панчохи
5. Виконувати індивідуальні рекомендації лікаря