Головна TV

Одразу два випуски «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком»

На СТБ продовжують виходити прем’єрні випуски кулінарного проєкту «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком». Цього тижня глядачі побачать одразу два випуски проєкту!

На кухню завітає  фіналіст «МастерШеф. Професіонали», справжній «Бог м’яса»,  волонтер Алік Мкртчян. Ще одним гостем стане фронтмен та продюсер гурту «Без Обмежень», заслужений артист України Сергій Танчинець. Разом з Євгеном вони приготують неймовірно смачні українські страви!

Євген Клопотенко допоможе українізувати улюблені страви своїх гостей, а також надасть нове життя продуктам наших предків! Так, Алік Мкртчян принесе на кухню проєкту…  бургер з курятиною! Як зі схожих інгредієнтів приготувати українську страву?

«Пропоную показати людям, що з усіх продуктів на бургер ми зможемо зробити нашу українську страву. Михайль Семенко був футуристом — багато говорив і фантазував. В його спогадах про Харків і гуртожиток він писав, що обожнює м’ясні кульки. Тож пропоную зробити страву, яку Михайль Семенко обожнював їсти в Харкові», зауважить Євген.  

А ось Сергій Танчинець принесе на кухню улюблений пиріг – Шарлотку з яблуками.…   Євген Клопотенко зазначить, що шарлотка бере своє коріння  з Франції, тому зі схожих продуктів запропонує приготувати автентичне українське печиво – «Гомула».

Алік та Сергій розкажуть про діяльність під час війни, волонтерство, традиції своєї родини, кулінарні вподобання та багато іншого!

Дивіться нові випуски «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком» щосуботи, о 10:10 на СТБ!