Kolaba та Оксана Білозір взірвали соцмережі новою версією хіта 90-их «Горобина ніч»
Друге дихання, трендове звучання отримав ще один хіт 90-их – пісня з репертуару відомої української співачки, народної артистки України Оксани Білозір «Горобина ніч». Новинка уже б’є рекорди переглядів у соціальних мережах.
«Наша ціль зробити так, щоб улюблений український хіт наших батьків «Горобина ніч», зазвучав по-новому та став актуальним для сучасної молоді, – кажуть у проекті KOLABA. – Іншими словами, дотримуємося нашої стратегії – давати друге дихання найкращим українським пісням. Наше гасло: «Слухай українське!».
Водночас із релізом пісні «Горобина ніч» відбувається і прем’єра однойменного кліпу, у якому знялася й сама Оксана Білозір. Наприкінці травня народна артистка України відзначатиме свій день народження, тож для співачки нове відео стало своєрідним подарунком.
Проект KOLABA створили львів’янин Андрій Павлеса та полтавчанин Владислав Крипак – у воєнний час, 8-го квітня 2022 року, з метою підтримки морального духу ЗСУ та усіх українців. Ще одна ціль нової команди – розвиток та популяризація української музики – шляхом колаборацій з артистами у нетипових для них стилях та створення реміксів.
Артем Пивоваров та Маша Єфросиніна презентували спільну роботу “Люблю” на вірші Михайля Семенка
Зробити дует Артем запропонував Маші під час інтерв’ю минулого року. Для ведучої ця пропозиція стала приємною несподіванкою та викликом, адже для Маші це був новий досвід. Зрештою ідея переросла в роботу “Люблю”, де Єфросиніна продекламувала “Сон” – один з двох віршів Михайля Семенка, що об’єдналися в пісні. Прем’єру роботи Пивоваров приурочив до дня народження Єфросиніної.
У своїй творчості Михайль Семенко приділяв багато уваги урбаністичним мотивам. Чимало робіт футурист присвятив любові до міста, оспівуванню його краси у притаманній поетові манері. Ця тема простежується й у вірші “Люблю” – другій з поезій, що стали основою пісні. Автор зізнається, що любить як природу з її спокоєм та тишею, так і активне життя міста з його “бездушними криками”, і для цих двох, здавалося б, протилежностей він залишить усе. У цю картину гармонійно вплітається “Сон” – одна з багатьох історій, свідком яких стало місто, що завжди спить з відкритими очима.
У відео “Люблю” розкриваються особисті історії Артема Пивоварова та Маші Єфросиніної. Головні герої поринають у спомини про дитинство, про яке нагадують старі фото та речі, подумки переносяться в ті часи, до рідного дому та теплих моментів життя. У кліпі можна побачити різні деталі, що розповідають про минуле. Наприклад, гітара як символ того, що Артем цікавився музикою з дитинства і грав навіть на гітарі без струн. Або годинник із зозулею – такий самий був у Маші вдома.
Артем Пивоваров: “Михайль Семенко – яскрава і неординарна постать в українській літературі. Поет завжди хотів вирізнятися з-поміж інших і сміливо експериментував, прагнучи змінити уявлення про поезію. Я хочу, щоб про таких видатних осіб дізнавалося якомога більше людей, тому присвятив цю роботу поезіям видатного українського футуриста. Радий, що Маша Єфросиніна підтримала мою ідею і взяла участь у проєкті “Твої вірші, мої ноти”, довірившись мені як музиканту”.
Маша Єфросиніна: “Я – фанатка проєкту Артема “Твої вірші, мої ноти”. Про що я йому заявила під час нашого першого інтерв‘ю. Він в ту саму мить запропонував мені дует. Сказати, що я розгубилась, це нічого не сказати. Мало того, я думала, що це якийсь жарт аж до того, як опинилася з Артемом в студії. І там я теж не могла опанувати знервованість, бо я не співаю від слова “зовсім”. Далі тільки пам’ятаю, як ми багато говорили, стояли на цвяхах, сміялися, трохи всплакнули і… дуже легко записали композицію. Я щаслива! Мені страшенно подобається результат! А ще я тепер всім можу говорити: «В мене дует з Пивоваровим»”.
Антитіла презентують свою нову пісню: “Мій сокіл” – саундтрек до гри Death from Above
Гурт Антитіла презентує нову пісню двома мовами та відео до неї, які були створена спеціально для комп’ютерної гри німецько-фінського продакшену “Death from Above”. Українською пісня називається «Мій сокіл».
У грі звучать як українська, так і англійська версії пісень. Більше того – серед персонажів гри з’являться учасники гурту Антитіла. Кожен зможе обрати персонажа, пілота, який керуватиме дроном, серед них будуть і п’ять музикантів гурту Антитіла.
«Коли IT-компанія з Німеччини попросила нас створити пісню для гри – ми зацікавилися, тому що і самі любимо комп’ютерні ігри. Коли нам сказали, що гравці будуть перевтілюватися в українських пілотів-операторів безпілотників і знищувати ворога зверху, коли ми дізналися, що 70% доходу піде на підтримку Збройних сил України, у нас не було сумнівів, чи брати участь у цьому.
«Death from Above» («Мій сокіл») відтепер, мабуть, найважча пісня по звучанню та аранжуванню в нашій дискографії. Але це дуже відповідає настрою ігрового процесу. Ми впевнені, що на всіх гравців чекає ідеальне поєднання цікавого геймплею, потужного саундтреку та доброї справи на підтримку Збройних Сил України до Перемоги», – розповідає лідер гурту Антитіла Тарас Тополя.
«У відео ми хотіли передати атмосферу гри, цю динаміку, характер, а також відтворити персонажів і ще раз показати і наголосити усім, ким чи чим насправді є армія країни-агресора. Це істоти, які мають мінімум людських рис і якостей», – додав Тарас Тополя.
Суть гри полягає в тому, що гравець може керувати по черзі як самим оператором дрона, маневруючи цим персонажем в тилу ворога, так і безпосередньо безпілотним літальним апаратом, атакуючи ним ворожі позиції, знищуючи війська, танки та інші сили ворога. Цей баланс між позиціонуванням і боєм створює напружений ігровий процес, оскільки оператор просувається далі на окуповану територію, відвойовуючи землю, вузли зв’язку та усе майно, яке колись було викрадено з території України.
70 % виручених коштів від продажу гри, будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України та закупівлю дронів, що допомагають ефективніше вести бій та захищатись від ворожих обстрілів. Це ініціатива команди розробників гри, щоб підтримати українських військових і наблизити Перемогу України.