Головна Культура

Огляд музичних новинок тижня: яскраві моменти життя, рефлексія на війну, важливість спілкування та нетрадиційна любов

Співачка TERESSA дебютувала з піснею та відеороботою «Раз два три»

Молода співачка TERESSA, справжнє ім’я якої Тереза Стефанюк, вривається у музичну індустрію з треком, написаним авторкою TikTok-хіта ROMA TUZ. Взимку-2023 трек «Автомат» авторства та виконання ROMA TUZ потрапив до топу українських музичних трендів YouTube та ТОП-50 українського Shazam. І відтепер її композиції співають колеги, серед яких – TERESSA.

«Кожного з нас пісні супроводжують протягом життя. Вони – супутники усіх наших подій і гарних, і не дуже. Я особисто знаю, як підлітки обожнюють всесвіт музики. І ми намагались створити такий трек, який зможе їх трохи відволікти від турбот та поганих думок. Це вайбова пісня, під яку я мрію, щоб мої однолітки запамятали з позитивними споминами літо-2023», – прокоментувала TERESSA.

Літню композицію доповнив кліп, над створенням якого працювала велика команда в Івано-Франківська. Щоб підкреслити атмосферність, команда пішла на доволі креативні рішення. До прикладу, для створення зеленої локації у тролейбусі було використано майже 50 зелених вазонів та рослин. Своєю чергою, TERESSA не залишилась осторонь створення відеороботи.

«Основні ідеї ми пропрацювали разом з режисером. Нам хотілось зробити яскравими просто буденні речі. Той самий кошик із супермаркету – ми ним користуємось майже щоденно, проте було вирішено додати йому трохи квітучості завдяки ікебані. Так само і тролейбус – ним ми часто їздимо і інколи уявляємо, що ми у салоні одні, а навколо нікого. І можемо робити все, що завгодно», – поділилась виконавиця.

IWANNA презентувала нову пісню – рефлексію на агресію та терор росії проти України

На початку червня українська співачка IWANNA (Іванна Попович) презентувала сингл та кліп “Пережити”.

Виконавиця зазначає, що це найважливіша та найважча з усіх її премʼєр. Адже пісня – рефлексія на агресію та терор росії проти України.

“Це один з моїх способів вилити весь біль, аби не тримати в собі. Пісня-пам’ять, пісня-біль, пісня-любов”, – каже IWANNA.

Співачка вдячна усій чудовій команді, що працювала над синглом та кліпом “Пережити”. Але, безумовно, найбільша подяка – Збройним силам України. А також, медикам, волонтерам, працівникам ДСНС і кожному, хто робить внесок у наближення нашої перемоги.

Нове обличчя українського репу, ліричні та справжні MEMORIES AVENUE продовжують надихати своїх фанів новою музику та презентують новинку – «Вотсап».

MEMORIES AVENUE – гурт, який зібрав у своїй музиці мелодичні та відверті тексти, знайомі українській душі акорди та саунд, а також ліричний вокал у поєднанні з грубим речетативом. Гурт встиг заполонити мережу Тік Ток своїми піснями «I wanna love» та «Бузина» та презентує трек «Вотсап».

«Наш новий сингл “Вотсап” віддзеркалює важливість зв’язку та спілкування з коханими на відстані. Він описує взаємодію, що відбувається через голосові повідомлення які стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Інколи, щоб залишити згадку про людину на все життя, потрібно тільки одне голосове», – розповіли про новинку MEMORIES AVENUE.

Гурт підкреслює важливість підняття соціальних меседжів для нашого суспільства. Спілкування у мережі сьогодні – є невід’ємною частиною кожного українця, так як, деякі сім’ї мають змогу спілкуватись лише у такому форматі. Це допомагає відчути рідних та близьких хоча б на лічені хвилинки.

«Нехай ця пісня супроводжує ваші щасливі миті спілкування з рідними. Можливо, саме зараз хтось чекає на ваше голове у «Вотсап» – поділились MEMORIES AVENUE.

Сингл «Вотсап» вже доступний на всіх музичних платформах та на офіційному YouTube гурту MEMORIES AVENUE.

XENNY-A презентувала нову відеороботу та пісню

Естетичний, ліричний чорно білий кліп, з сюжетом, який кожен зрозуміє по-своєму. Пісня про нетрадиційну любов чи розмова наодинці з собою? Відповідь в середині.