Головна TV

Олександр Педан гасив пожежу та був свідком затримання

Новий сезон освітнього тревелу, який буде присвячений професійним перспективам молоді, дивіться з 12 січня на YouTube-каналі «Педан може».

У виборі вишу абітурієнти часто покладаються на думку батьків, які в свою чергу керуються принципами: «аби ближче до дому», «перспективніше» чи «дешевше». Ведучий проектів Нового каналу та громадський діяч Олександр Педан переконаний, що цей шлях хибний. Тож продовжив знімати освітній тревел «УніверCheck». 12 січня на його YouTube-каналі стартує другий сезон проекту! Мета – познайомити абітурієнтів з різноманітними вишами та показати перспективи, які молодь отримає, навчаючись в Україні. В «УніверCheck 2. Професії» покажуть вищі навчальні заклади, де гартуються майбутні правоохоронці та рятувальники, архітектори, політологи та IT-фахівці.

– У виборі університету потрібно відштовхуватися від того, ким ти хочеш працювати в майбутньому. Якщо поліцейським, то шукаєш відповідний виш, а не йдеш у той, що навпроти твого дому, – говорить Олександр Педан. – У новому сезоні ми підібрали найрізноманітніші професії, які, я переконаний, у післявоєнному майбутньому матимуть попит і будуть високооплачуваними.

Співведучою Олександра в другому сезоні «УніверCheck» залишилася його донька Лера. Зараз дівчина – студентка Українського Католицького Університету, що у Львові, навчається за спеціальністю «соціологія». До речі, його й відвідають Педан із донькою в першому випуску.

– Я не так давно студентка, тож добре знаю, як нелегко 11-класникам обрати університет. Особливо в період війни, – каже Валерія Педан. – Сподіваюся, мій досвід допоможе комусь та надихне.

Крім корисної освітньої інформації, другий сезон «УніверСheck» буде наповнений веселими пригодами ведучих, які разом зі студентами-рятувальниками гаситимуть пожежу, а зі студентами-правоохоронцями побувають на затриманні майже справжнього злочинця. Олександр Педан навіть виділив топ причин подивитися прем’єру.

– Найперше, я вважаю, що цей сезон ще кращий, легший та веселіший, – ділиться ведучий. – По-друге, буде сім нових міст. Ми фактично не повторюємося та не дублюємо університети. До речі, зняли кілька релокованих вишів, які були змушені переїхати під час війни. Там – сильні кейси та надихаючі історії. Звісно, побачите море мемів. Випуски дуже веселі, тож і відпочинете на славу. Цікаво, що в цьому сезоні Лера взяла на себе роль головної ведучої, як на мене. Вона подорослішала, стала професійнішою. В неї це дуже круто виходить, тато тішиться. І найголовніше – ви побачите дуже багато вмотивованих студентів, з якими не сумніваємося в нашій майбутній перемозі.

Не пропустіть прем’єру другого сезону освітнього тревелу «УніверCheck 2. Професії» вже 12 січня о 16:00 на YouTube-каналі «Педан може»!