Головна TV

Олександр Педан врятував Машу Єфросиніну й Олю Полякову

Одна з улюблених імпровізацій першого сезону Improv Live Show «Не своїми руками» повернулась! У третьому сезоні проекту Студії «Квартал 95», який щонеділі о 18:00 публікує на YouTube Новий канал, готують страви різних країн світу.

Головний сюрприз сезону для глядачів у тому, що в імпровізації візьме участь ведучий проекту Олександр Педан! Він вирішив врятувати красунь Машу Єфросиніну й Олю Полякову та взявся за кулінарію сам.

– Уперше зіграв у цю імпровізацію, коли був гостем проекту кілька років тому. А зараз взяв участь уже в ролі ведучого. Вирішили з хлопцями, що дівчат туди запрошувати не варто, тож за кулінарний стіл став я, – каже Педан. – Мені дуже сподобалося! Попри те, що іноді це навіть небезпечно – то в око може кетчуп прилетіти, то хтось випадково вдарить по голові морквою (сміється). Загалом ця імпровізація мені заходить! Але, повторюся, ставимося до неї з особливою обережністю. Заздалегідь пояснюємо учасникам усі нюанси, запитуємо про алергічні реакції тощо.

Чекайте випуски нового сезону проекту Improv Live Show, який зняли до 24 лютого, щонеділі о 18:00 на YouTube-каналі та сайті Нового каналу! Жартами, які народжувались «тут і зараз», вас розважатимуть Роман Міщеряков, Володимир Шумко та Валентин Міхієнко. Ведучий шоу – Олександр Педан.