Головна TV

Олексій Дурнєв: Хто хоче від мене дітей – пишіть у дірект

Гостем нового випуску «Тихого вечора з Оленою Кравець» на каналі «Дім» став головний ідеолог проєкту «Пожежа», засновник Telegram-каналу “Боже, яке кончене!” Олексій Дурнєв. Він розповів про одну мрію на всіх, найбільший біль та найбільшу радість, власний проєкт, особисті стосунки та спільну роботу з батьками.

На знімальному майданчику програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» Олексій Дурнєв зауважив, що найбільше його «надихають спалені орки», а його творчі плани – «допомогти ЗСУ спалити якнайбільше орків». Олексій розповів про свій найбільший біль і найбільшу радість цього року, а також впевненість у перемозі. «Багато було болю, пов’язаного саме з моїм рідним містом Маріуполем, особливо, коли скинули бомбу на театр. Я там вчився у школі, і ми після школи там проводили час, бо це центр міста, там дуже класно було. А найбільша радість – день у вересні, коли дуже багато стало новин про харківський контрнаступ, коли кожну хвилину зявлялись нові звільнені міста. Всі люди мріють про день, коли ми переможемо. Це спільна мрія на всіх, і це точно буде», – впевнений Олексій Дурнєв.

Проєкт «Пожежа» створювалася як шоу для YouTube у форматі відповідей Олексія Дурнєва та Володимира Дантеса на найвідвертіші запитання від підписників і глядачів у залі, коли ведучі роблять розбір їхніх особистих проблем і життєвих ситуацій без жодної цензури.

«Тобто ми сидимо за столом, у нас є гість, і ми обговорюємо теми, про які зазвичай люди не говорять вголос. Мені здається, більше дівчата про це говорять між собою, а хлопці не дуже. І дівчатам цікаво дізнатись, що хлопці про це думають», – пояснює Олексій Дурнєв.

Водночас, зауважив гість Олени Кравець, фішка проекту в тому, що в обговорення завжди вплетені  дуже серйозні речі, наприклад, як важливо спілкуватись українською вдома і за кордоном, або чому потрібно протистояти аб’юзу. Говорячи про те, як вільно спілкуватися українською мовою, Олексій зауважив, що «потрібно просто почати і вдосконалюватись».

У благодійних турах до ведучих «Пожежі» приєднуються спеціальні зіркові гості. В рамках трьох турів Олексій Дурнєв і Володимир Дантес вже зібрали 4,5 — 5 мільйонів грн допомоги для ЗСУ.

«Ми вигадуємо різні штуки, як збирати гроші. Ось в Європі ми влаштовували аукціони, продавали футболки, й вони непогано йшли. В Україні ми зробили спеціальну шкіряну куртку, на підкладці був персонаж з нашого шоу «Кракаде», який сидить верхи на леопарді, поганяє його, і каже: «Вперед на Донбас, леопардику». Людям вони дуже сподобалися», – розповідає гість Олени Кравець.

У проєктах Олексія працюють і його батьки: «Вони займаються повністю нашим мерчем, нашим одягом. Якось кажу: Мам, скільки там залишків такої футболки? Вона відкриває на моїх очах Google-док, і в таблиці все записано і підраховано. Я такий: Ти знаєш, що таке Google-док? Вона така: Ну, так. Мамі кілька днів тому виповнилося 60 років. Я був дуже здивований, вони прямо все класно роблять, дуже їм дякую за це. Вони все дивляться, вони в курсі всього, що відбувається. І вони інколи радять, що зробити. Може, якусь нову футболку, ще якийсь принт, якісь ідеї. Тобто вони прям всередині процесу», – поділився Олексій Дурнєв в ефірі каналу «Дім».

Гість Олени Кравець також розповів про особисте життя. «Через те, що в мене немає тривалих стосунків, в мене дуже великий досвід в цілому спілкування з жінками», — зауважив Олексій.

Ведуча, у свою чергу, поцікавилась, чому він не створює родину. «По-перше, це просто не весело. Я хочу, щоб було весело, класно, цікаво. Я хочу своїх дітей. Я просто не знаю, як за два тижні встигнути їх зробити. Я хочу насправді. Якщо хтось мене бачить, хто хоче зі мною дітей, напишіть в дірект, будь ласка», – пожартував Олексій Дурнєв.

А щоб більш детально розкрити особистість Олексія Дурнєва, ведучі запропонували зіграти у гру з незручними запитаннями «Є що згадати, нема що дітям розказати».

Гостями нового випуску «Тихого вечора з Оленою Кравець» стали Олексій Дурнєв, актори команди Ліги сміху «Наш формат» Володимир Черняк і Артем Мартиросян, Даня Білий з рубрикою “Що там по?” розповів про навчання керуванню дронами . Музичний гість – Tember Blanche.