Головна TV

Олексій Суханов закликав підтримувати самотніх тварин у притулках

Ведучий проєкту «Говорить вся країна» на каналі 1+1 Україна Олексій Суханов переймається долею покинутих тваринок. Він часто ділиться у соцмережах історіями самотніх хвостиків, адже за рік великої війни проблема покинутих домашніх тварин стала катастрофічної. Військові і волонтери кожного дня рятують пухнастих з під обстрілів у прифронтових та деокупованих територіях та перевозять у більш безпечні регіони.

В один з таких київських притулків приїхав Олексій Суханов разом з колегами. Там мешкає більше 90 собак та 60 котиків, які були евакуйовані з деокупованої Київщини, Харківщини та Херсонщини. А також кожного тижня привозять військові з Луганщини та Донеччини, зокрема з Бахмута.

Олексій Суханов з колегами привіз необхідні речі за запитом притулку: спеціальний лікувальний корм для котів і собак, одноразові пелюшки, серветки, рукавички, пакети для сміття.

«Чудовий день з тими, у чиїх серцях так багато любові! Хвостаті мешканці допоможуть кожному з нас відчути себе потрібним, зарядять радістю, доведуть, що чарівником стати доволі просто – треба лише знайти для них годинку-дві, у будь який день! Ми зробили це з командою 1+1 зранку в суботу», – написав телеведучий.

Притулок дуже потребує допомоги у вигулі собак, тож Олексій разом з колегами з радістю вигуляли хвостиків.

«Чиж і Бела подарували мені декілька годин суцільного позитиву, а моїм колегам – інші мешканці київського притулку для хвостиків! Притулок «Двор няшкам», куди ми поїхали, розташовано у Києві, в житловому районі, де поряд скрізь багатоповерхівки і місцеві не тільки не проти, попри те, що хвостики почасти доволі галасливі, але й приходять щодня погуляти з ними. У вихідні, звісно, волонтерів більш!

Україна – родина чутливих, добрих, сильних людей! Я вкотре подякував Богу, що маю щастя жити серед Людей! Саме з великої літери! Буде нагода, провідайте хвостиків і ви! Будь де, бо притулків у нас поки що багато», – закликав Суханов у пості в Інстаграм.

У Олексія Суханова вже два роки вдома живе собачка на ім’я Арті породи йоркипу. Ведучий часто допомагає різним притулкам для тварин та не втомлюється закликати людей бути чуйними до пухнастиків.