Головна TV

Олена Кравець отримала подарунок військових: Збережу та покажу онукам

Ведуча програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» розповіла у своїх соцмережах про подарунок, який отримала від наших військових, – підписаний хлопцями прапор України. Також Олена Кравець поділилась фразами воїнів, які вразили її.

«Це подарунок, який збережу та покажу онукам, коли стану бабусею, і вони питатимуть мене про війну. Хто б міг подумати, що ми теж будемо розповідати про неї, як і нам колись наші дідусі…», – прокоментувала Олена Кравець у себе на Інстаграм сторінці.

Ведуча програми «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» також поділилась історією одного з гостей наступного випуску Олександра Будька (позивний «Терен»). Розповідаючи про спільноту військових з інвалідністю, до яких належить і сам, Олександр назвав їх «нескореними ветеранами». «Я в той момент відчула на якомусь тонкому рівні потужність цього словосполучення – стільки в ньому було сили, спокою та шляхетної поваги до життя, яким би воно не було тепер», – написала Олена Кравець.

Друга фраза, яка вразила ведучу, належить актору, що змінив сценічний фронт на справжній, Дмитру Лінартовичу: «Коли він розповідав про своє поранення, сказав так: «Я вдячний долі, що живий. Якщо чесно, був впевнений, що піду у тишу…» Піду у тишу… мене це сильно вразило. Дуже. Бо ці слова були сказані так само поважно та спокійно… Я не буду писати гучних слів, адже гучніше, ніж хлопці, не скажеш… Просто хочу ще раз і ще раз від всього серця, вклоняючись, подякувати всім тим, хто пішов через цю війну у тишу та тим, хто лишається нескореним», – розповіла Олена Кравець.

Шанувальники Олени поставили тисячі лайків та залишили під постом багато зворушливих коментарів:

  • ❤️Низький уклін нашим Воїнам!
  • Слів нема, тільки відчуття великої шани та неймовірної поваги до справжніх чоловіків-захисників!!! Вони тихо роблять велике заради нас з вами, заради нашої свободи й нашого щасливого майбутнього…
  • Олена, Ви дуже надихаєте! Дякую ЗСУ і Вам дякую за те, що робите! Класний проект!
  • Jesteście bardzo silnym I wytrwałym naroden. Chyle czoła dla całego ZSU I wszystkich walczących o wolną Ukraine. (Ви дуже сильна і стійка нація. Слава всій ЗСУ та всім борцям за вільну Україну – ред.)

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» щосуботи о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дом».