Головна TV

Зустрічаємо Різдво: Гостями «Тихого вечора з Оленою Кравець» стали Ніна Матвієнко, Тата Кеплер та TVORCHI

У Святвечір, напередодні Різдва, в ефірі телеканалу «Дом» Олена Кравець емоційно привітала українців зі світлим святом, яке всі ми зустрічаємо з вірою в диво та ЗСУ.

Ведуча «Тихого вечора з Оленою Кравець» зауважила, що сьогодні в українців вірить увесь світ, бо ми теж довели, що здатні творити  дива.

«У Різдво кожна людина  очікує – Дива, бо саме з Дива все почалося колись. Воно змінило хід історії людства. Диво народження Сина Божого, людини, якої боялися царі, яку переслідували, але яка, попри все, несла світло. Син Божий залишив у спадок людству три непохитні опори – Віру, Надію та Любов. Сьогодні ми, українці, сини й доньки своєї землі, теж переживаємо переродження. Нас теж бояться «царі», особливо один. В нас вірить увесь світ, тому що вже ніхто не сумнівається – ми здатні творити дива на фронті і в тилу», – відзначила ведуча каналу «Дом».

Олена Кравець побажала всім зберігати світло в душі, вірити в нашу щасливу зірку та Перемогу і продовжувати любити життя, попри всі випробування:

«Саме зараз на нашій землі, мені так здається, змінюється хід історії і відбувається зміна внутрішнього календаря кожного українця. Спочатку на «до» та «після» 24 лютого, але буде на «до» та «після» Перемоги. І це буде Перемога дива і дивовижних людей. Це буде Перемога духу та добра. Тож, зустрічаємо Різдво віримо в нашу щасливу зірку, зберігаємо надію та продовжуємо любити життя, яке сьогодні нам дарують справжні чарівники й чарівниці на передовій», – говорить Олена Кравець.

Гостями нового випуску «Тихого вечора з Оленою Кравець» стали співачка, народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко, поетеса, рестораторка, засновниця благодійного проєкту «Птахи» Тата Кеплер та переможці нацвідбору на «Євробачення-2023» гурт TVORCHI.

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дом» щосуботи о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дом».