Головна TV

Олена-Крістіна Лебідь та Алекс Якутов розповіли, що викликає у них усмішку в наш нелегкий час

Щодня українці дізнаються чимало невтішних новин і відчувають неабияке напруження. Та попри це треба знаходити в собі сили продовжувати жити і хоча б інколи усміхатися. Психологи радять час від часу відволікатися від війни та перезавантажуватись. У кожного свої способи відчути тепло всередині та причини щиро усміхнутися. Ведучі проектів Нового каналу розповіли, що їм зараз дарує позитивні емоції.

Олена-Крістіна Лебідь:

– Щиру усмішку і шквал тепла зсередини в мене зараз викликають обіймашки з близькими людьми. Раніше цього було дуже мало. А ще ми ніби не приділяли цьому особливої уваги. Зараз я не можу передати словами емоції, коли обіймаю маму…(усміхається). В той момент щиро усвідомлюєш, що немає нічого ціннішого. Хоч що б відбувалося, ти можеш прийти до рідних людей і відчути захист, який дають лише вони. Я знаю, скільки українців зараз, на жаль, втратили цю можливість. На щастя, я її маю. Тому й ставлюся до цього з величезним трепетом. Вважаю, що цей позитив і тепло зараз дуже потрібні! Бо знаєте, як кажуть: коли ми усміхаємося внутрішньо, то не здаємося.

Алекс Якутов:

– Зараз у мене викликають усмішку діти, вдягнуті у вишиванки чи вбрання патріотичних кольорів. Вони милують око! Мені дуже приємно бачити, як батьки намагаються підібрати такі стильні українські речі своїм малюкам. А ще хочеться усміхатися завдяки тваринам. Я обожнюю собак, бо вони точно можуть підняти настрій.