Головна TV

Оля Цибульська: Коли рівна спина, жоден москаль на неї не сяде

Українська співачка, авторка пісень, теле- та радіоведуча Оля Цибульська стала гостею нового випуску програми #Муз_Оборона на каналі “Дом”. Артистка розповіла про перші дні війни, про батьків в окупації, важку дорогу на Захід та виступи перед військовими.

Оля Цибульська – відома співачка та ведуча. До 24 лютого активно гастролювала, писала пісні, знімалася в телешоу та виховувала 7-річного сина Нестора. Проте з початку повномасштабного вторгнення в Україну її життя, як і всіх українців змінилось радикально.

“До кожного періоду свого життя я ставлюся з теплотою, тому що вони всі зробили мене мною. Нестор для мене – це моя найкрутіша пісня, найбільший хіт у житті. Він з’явився, коли мені вже було 30 років, тому він бажана та дуже залюблена дитина, – розповідає Оля Цибульська в програмі #Муз_оборона. – Коли почалася повномасштабна війна, мій чоловік нарешті погодився вийти з тіні та показатися людям. Мені здається, ховатися від камер, коли ми всі ховаємось в бункерах від ракет і бомб, напевно, якось по-дитячому. Я дуже радію, що це сталося”.

Але початок війни приголомшив Олю Цибульську. Пізно ввечері 23 лютого артистка повернулася додому зі зйомок. Згадує, що тоді серед людей вже ходили розмови про те, що скоро почнеться. Але артистка старалась не звертати не це увагу і “тривожну валізу” не складала. Перші вибухи подружжя почуло вдома. Пара вирішила не будити Нестора одразу. Намагалися таким чином хоч на трохи продовжити його безтурботний дитячий сон. Батьки співачки, Павло та Наталя, перебували в Ірпені. Брат Сергій з вагітною дружиною — у Броварах. Жінка народжувала під звуки вибухів в підвалі.

Перші ночі з 24 лютого Оля Цибульська разом із чоловіком та сином провела в підземному паркінгу будинку. Зізнається, що більше за все переживала за сина.

Нестор спочатку думав, що це якась гра. Що ми падаємо на підлогу, я кричу, щоб відкривав рот, закриваю йому вуха. Коли побачив людей зі зброєю поруч, зрозумів, що це вже не ігри. Його постійно трясло. Він плакав і кричав”, — каже Оля Цибульська.

За квартал від будинку співачки чоловіка в його автівці переїхав російський танк. Тоді коханий Олі вирішив, що треба їхати на Західну Україну. Мости до Ірпеня були підірвані, тож батьки співачки опинилися в окупації, а допомогти їм не було можливості.

“Це була найскладніша дорога в моєму житті, бо автівки з людьми розстрілювали на ходу. Я цього так боялася, адже в машині з нами була дитина. Виїхали, але в першу ніч не спали, я взагалі в перший період не могла жити нормально, аж поки батьків не забрали в безпечне місце”, – поділилась артистка.

Сьогодні артистка продовжує писати пісні, давати концерти для військових, займається благодійністю.

“Пишаюся тим, що живу в цій країні та дихаю зі своїми людьми одним повітрям, – коментує Оля Цибульська в ефірі каналу “Дом”. – Наші захисники – це справжні зірки. Частина з них на небі світить нам, частина – нас оберігає. Під час благодійних виступів я відчуваю неймовірне життя. Ми даємо одне одному віру! Співати для мене зараз – це жити та допомагати наблизити перемогу. Тому що це мій фронт. Коли дуже рівна спина, жоден москаль на неї не сяде! Слава Україні!”

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.