Головна TV

ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА: «МИ НЕ ХОТІЛИ БУДИТИ НЕСТОРА, ЩОБ ЙОГО ДИТИНСТВО БЕЗ ВІЙНИ ЩЕ ТРОХИ ПОТРИВАЛО»

Співачка Оля Цибульська завітала до програми «Ранок Вдома», яка виходить на каналі «Дом» щодня о 07:00. В інтерв’ю Лілі Ребрик та Костянтину Октябрському Оля поділилась зворушливими спогадами про початок війни і сльози свого чоловіка, розповіла історію нової пісні «Сьогодні», де знімали кліп, що надихає артистку продовжувати творити.

У розмові з ведучими «Ранку Вдома» Оля Цибульська відверто розповіла, як вона переживає важкі новини та різні емоційні стани, чим лікується і що надає їй сили духу.

«Буває по-різному. Буває, що я плачу, як нормальна жінка. Буває, що мені нічого не хочеться. Буває, що начитаєшся, надивишся на все, що відбувається, і в тебе знову все підіймається — і біль, і ненависть… Але згодом беру себе в руки, бо розумію, що ми не маємо права здуватися емоційно, в першу чергу. Мусимо триматися. І чим рівніше спина, тим складніше москалям на неї залізти. Так що, тримаюся, надихаюся, спілкуюся… Я зрозуміла, що мене спілкування з людьми лікує, воно мені дає сил», – говорить Оля Цибульська.

Згадуючи перший день повномасштабного вторгнення, співачка розповіла, якою була реакції її родини – чоловіка та сина – на перші вибухи і від чого було найстрашніше.

«Прокинулися біля п’ятої ранку від сильного вибуху і не повірила своїм вухам. Потім був другий вибух, і я почула, як у нас на майданчику люди вибігають з квартир, гримають дверима. І оцей звук коліщат від валіз для мене раніше асоціювався тільки з гастролями. А зараз цей звук — коли ти тікаєш з дому. Я розбудила чоловіка, ми забігли в кімнату до сина. Нестор міцно спав, він пізно ліг, в нього вікна звукоізоляційні, тому він не прокинувся. І ми стояли з чоловіком хвилин десять плакали, дивлячись одне на одного. Я вперше побачила, як плаче мій чоловік. Ми не розуміли, що робити далі. Ми не хотіли будити Нестора, щоб його дитинство без війни ще трохи потривало. І от цей час, ці золоті кілька годин (він десь у восьмій ранку прокинувся) — це були найскладніші години, коли ти думаєш, як дорослий — що робити, як рятуватися, як рятувати сина. Дуже страшно», – розповідає гостя «Ранку Вдома» на каналі «Дом».

В інтерв’ю «Дому» Оля Цибульська зізналась, де знаходить сили для творчості, що її надихає і чому вона вважає творчість важливою під час війни. Співачка розповіла зворушливу історію про відвідини військового шпиталю і прохання важкопораненого бійця створювати музику, яка дає відчуття радості і майбутнього.

«В мене все вмерло 24 лютого. Я перший місяць, особливо, коли батьки були в окупації в Ірпені, не могла жити, я не могла дихати. Я не хотіла нічого, творити тим паче. Але оце спілкування з людьми, коли ти дивишся в очі та розумієш, що їм болить так, як тобі, і вони чекають від тебе, бо артист для мене — це відповідальність перед людьми. Ми нещодавно були в госпіталі. Я, Юра Горбунов і Вітя Павлік. І лежить твій одноліток без кінцівок, він дивиться і каже: я вас прошу, так багато болю, дайте життя, дайте оці емоції музикою, цього відчуття, як це — посміхатися, відчуття, як це — далі дивитися в завтра», – ділиться спогадами Оля Цибульська.

Співачка розповіла історію створення пісні «Сьогодні», якою вона хоче показати, що життя триває і, всупереч війні, ми мусимо триматися й цінити кожен день, подарований нам Богом та Збройними силами України.

«Ми переїздили з сім’єю з благодійного концерту на концерт. І десь, здається, у Вінниці це було, ми зайшли в номер, зачинили двері. І я дивлюся, лежить оця моя невеличка валіза, там дві пари білизни, якась книжка, документи, речі мого сина, чоловік та на телефоні рідні. Я зрозуміла, що все моє колись велике життя — з гастролями, з планами, з мріями — воно склалося в оцю валізу, в мене більше нічого немає, ось найцінніше. І так з’явилися ці слова, мелодія. І мені дуже хотілося, і нам, здається, вдалося створити оду радості. У нас так багато смерті навколо, вона нам дихає в потилицю, вона кожен день кричить оцими сиренами. І хочеться, щоб ми далі продовжували жити, сьогодні та завтра, бо ми будемо точно, обов’язково», – говорить Оля Цибульська.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка до п’ятниці з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.