Головна TV

ОЛЯ ПОЛЯКОВА ЗДІЙСНИЛА МАГІЧНИЙ РИТУАЛ

Фото з Facebook

Співачка Оля Полякова у прямому ефірі Сніданок з 1+1 на ТЕТ здійснила магічний ритуал та спалила у багатті кокошник на одному з пагорбів Татарки.

«Мій перший великий успіх прийшов з образом, який уже в минулому, але, як і раніше, його добре пам’ятають, – пише співачка на своїй сторінці Facebook. – І хоч я відмовилася від кокошника вже багато років тому, змінивши його на корону, він здавався мені невинним і кумедним предметом, який просто займав місце у моїй костюмерній. Я прочитала про те, як у давнину наші предки розривали зв’язок з минулим. Тому вирішила в ефірі програми Сніданок з 1+1 на пагорбах Татарки, де стояли давньослов’янські поселення й проводили містичні ритуали наші пращури зробити обряд очищення. Одна з найбільш містичних гір столиці Щекавиця, знаходиться на околиці Подолу і була названа на честь одного з братів-засновників Києва. Вважається, що вона може відновлювати здоров’я та життєву енергію.

Я зробила цей ритуал, щоб знищити символ культури, яка прийшла з війною. Цьому кокошнику не місце в нашій Україні. Я хочу, щоб всі, хто приходить сюди з війною – щоб на кордоні у них віднімалися руки й ноги, щоб лопнула голова, щоб вони не могли переступити нашого кордону!»