Головна TV

Оля Жуковцова – про наслідки землетрусу в Туреччині: Усі знайомі мають втрати

Акторка розповіла, як її рідні пережили катаклізм у Кемері.

Нещодавно Туреччину сколихнула низка потужних землетрусів, яких країна не бачила з 1939 року. Жертвами стали понад 31 тисяча осіб, серед них є й українці. Дивом оминути лихо вдалося близьким акторки Олі Жуковцової. Після початку повномасштабної війни вона разом із чоловіком і сином виїхала до Туреччини. Тепер акторка змушена жити на дві країни. Зірка серіалу «Молода» ексклюзивно поділилася з Новим каналом, як її сім’я пережила трагічний ранок у Туреччині.

– На момент землетрусу була в Україні. Чоловік і син – у Туреччині. Дізналася про лихо не з новин, – пригадує Жуковцова. – Мені почали телефонувати друзі й питати, як я і моя родина. Одразу подзвонила близьким і трохи заспокоїлася. Вони на той момент знаходилися біля Кемеру, де ми живемо. На щастя, до цього міста землетрус не дійшов.

Але знайомі акторки відчули на собі сильні поштовхи.

– Мої близькі друзі – мама з донькою – подорожували країною і застали землетрус. Вони прокинулися й побачили, що в них штори знаходилися під кутом 45 градусів, – розповідає зірка серіалу «Молода». – Люди просто тікали автівками, стояли в заторах. Це було схоже на початок війни в Україні, коли всі виїжджали.

За словами Олі, стихійне лихо торкнулося родин кожного знайомого їй турка.

– Усі мають втрати. Це двоюрідні брати, сестри, дядьки, тітки. Друзі кажуть, що дуже багато людей ходять у чорному одязі, – каже акторка. – Туреччина зробила внутрішній переліт по 100 лір (200 гривень) для того, щоб кожен охочий міг прилетіти допомагати. Почали відкривати готелі, які були зачинені до трагедії, і привозити туди постраждалих. Моя подруга, яка знаходилася в епіцентрі подій і повернулася в Кемер, куди також привозять багатьох після землетрусу, зараз готує їжу постраждалим. А ще вони разом з іншими збирають необхідні речі – постільну білизну, одяг – і приносять в готелі, аби віддати тим, хто цього потребує.

Акторка з сім’єю поки що не планує переїжджати з Туреччини після страшного землетрусу. Але вона чекає якнайшвидшої перемоги, аби повернутися додому в Україну. Побачити Олю Жуковцову можна в серіалі «Молода», який Новий канал покаже вже в березні.

Оля Жуковцова з сином

Довідка:

«Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. У центрі сюжету – історія про жінку, яка хоче розпочати все з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не покинув чоловік. Все б нічого, але всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися на роботу, яку та давно покинула заради сім’ї. Вона намагається перезапустити свою кар’єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, змінивши вік. Головні ролі грають Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.