Головна TV

Оля Жуковцова розповіла про навчання сина в Туреччині

Виконавиця головної ролі в серіалі «Молода» (Новий канал) поділилася подробицями навчання сина за кордоном.

Акторка Оля Жуковцова змушена була через війну виїхати за кордон. Так вона намагалася вберегти двох найближчих людей – чоловіка в інвалідному візку, який не зміг би спускатися в бомбосховище, і 9-річного сина. Тепер зірка живе на дві країни. За лаштунками проекту «єПитання» Оля розповіла, як проходить навчання сина в Туреччині.

– Мені реально пощастило з дитиною. Здається, що він таким розумничком був завжди. Олексій навчається онлайн у своїй дніпровській школі й виконує домашні завдання самостійно, – ділиться вона. – Мені не треба заходити після уроків і нагадувати про домашку. Іноді просить про допомогу. Але думаю, що так він намагається привернути мою увагу. Наприклад, син не любить малювати. І якщо з предмету «Навколишній світ» треба щось намалювати, кличе мене. Олексій займається спортом, ходить на заняття з футболу. До речі, коли я була в Туреччині, то якраз змогла потрапити на його змагання. Команда сина посіла третє місце!

Хлопчик не завжди може розібратися в задачах з математики чи запам’ятати певні формули і таблиці. Тоді на допомогу приходить сімейна гра.

– У третьому класі він вже проходить ділення з остачею. Я чесно зізнаюся сину: «Мені теж це було важко в школі. Будемо розбиратися разом». І коли я в Туреччині, ми граємо: співаємо або промовляємо різними голосами табличку множення чи ділення, щоб краще запам’ятати. Я його питаю, приміром, скільки буде 45 розділити на 5, а він відповідає, що 9, – пояснює Оля.

Дивіться серіал «Молода» з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі. А шоу «єПитання» вмикайте щопонеділка о 20:00.