Головна TV

Оля Жуковцова: Відновився проект, який стояв на паузі через війну

Виконавиця головної ролі в серіалі «Молода», який Новий канал покаже в березні, пригадала світлі моменти цих непростих місяців.

Найскладніша зима в історії незалежної України позаду. Ми часто були без світла, води та зв’язку. Однак шукали позитив у всьому. А ще донатили й волонтерили, аби хоч трохи полегшити життя нашим захисникам. За лаштунками шоу «єПитання» акторка Оля Жуковцова поділилася відвертими спогадами про топові події, які сталися з нею взимку.

– Постійне щастя, яке підтримує мене, – це робота. Зараз відновився проект, який стояв на паузі через війну. Це стало однією з найкращих подій, – каже Оля. – Ще я зняла кліп своїй подрузі – співачці Лері Товстолєс. Уперше в житті я була продюсеркою. У грудні ми разом ходили по радіостанціях, запускали її нову пісню. Випустили кліп на М1.

Одним з найтепліших свят зими для українців є Новий рік. Акторка зустрічала 2023-й у родинному колі.

– На Новий рік я була в Туреччині з сином. Ми святкували вдома: замовили суші, які він любить, ще приготували салатики, м’ясо, – пригадує Ольга. – У нашому дворі стоїть туя з прапором України. Тож на свято ми її прикрасили, як новорічну ялинку. І під нею ховали подарунки.

Олю приємно здивував 9-річний син.

– Олексій купив мені каланхое. Він знає, що я люблю квіти. Ще вручив крем, який обирав разом із татом. Ці подарунки були ідеями сина, і від цього ще приємніше, – додає акторка.

Серіал «Молода» з Олею Жуковцовою можна буде побачити вже 20 березня. А шоу «єПитання» за участі Олі дивіться з 13 березня на Новому каналі.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції