Головна TV

Отримала чарівний пендель: Вікторія Маремуха – про карʼєру моделі та акторки

Зараз Вікторія Маремуха знана багатьма. Однак заради успіху їй довелося пройти крізь вогонь, воду і випробування в модельному реаліті. Саме близький друг Віки розгледів у ній харизму й мотивував взяти участь у телепроекті:

– Женя Таллер – це моя хрещена фея, як у казці. Він підштовхнув мене до участі в модельному проекті. І саме від нього я отримала чарівний пендель. Протягом життя Женя був і залишається моєю опорою та підтримкою Але далі досягала успіху сама. Якби я нічого не робила, то нічого й не було б. На кастингу, куди й привів Женя, мене помітили не через нього, а через мою харизму. І глядачі полюбили мене за те, яка є. Адже я була справжньою в реаліті. Прикидатися кимось три місяці просто неможливо.

Після участі в проекті Нового каналу Віка пробувала себе і в іншому: проходила кастинг на ведучу ранкового шоу, вела свій YouTube і думала стати інтервʼюєркою:

– Та згодом зрозуміла, що єдине, від чого я кайфую, готова працювати 24 на 7 і навіть за три копійки – це акторство. В дитинстві постійно грала у виставах, перевдягалася вдома, придумувала собі якісь образи. І хоч не мала акторської освіти, життя постійно підкидало мені зйомки в серіалах, фільмах. Ось навесні на Новому каналі вийде українське кіно, в якому я зіграла. Актори з досвідом казали, що я просто вау! Багато хто пропонував розвиватися далі. Мені завжди здавалося, що я погано граю чи взагалі не вмію, що мені не вистачає техніки. Тож психанула й вступила до української кіношколи. Нещодавно склала вступні іспити і в 35 років стала студенткою.

Вікторія розповіла, що дуже довго відмовляла себе від ідеї отримати акторську освіту:

– Бо була впевнена, що вже стара для навчання. Думала, що акторів потрібно ліпити з юного віку, бо так легше їх «ламати». Однак після початку великої війни усвідомила, що нічого не пізно. А ще зрозуміла, що мій приклад може стати мотивацією для багатьох. Моя подруга Даша Майстренко була приємно вражена. Коли повідомила їй, що вступила на акторський курс, вона відповіла:
«Знаєш, я так хотіла вчитись на акторку. І думала, що вже пізно починати. А зараз дивлюся на твій приклад і питаю себе: «Що мені заважає вступити?» Пообіцяла, що як повернеться додому після модельного контракту, теж піде на акторське.

Фото надані прес-службою Нового каналу