Головна Кіно

Пам’яті Кузьми: творці фільму “Я, “Побєда” і Берлін” анонсували реліз пісні “Місця щасливих людей” в оновленому аранжуванні, яка стала одним з саундтреків стрічки

Прем’єра фільму на великих екранах відбудеться 14 березня 2024 року.

Сьогодні, 2 лютого, в день пам’яті співака, телеведучого, яскравої особистості Андрія Кузьменка в багатьох куточках України відбудуться концерти та зустрічі фанів. І саме сьогодні всюди лунатиме його впізнаваний тембр, а родина фанатів співака підспівуватиме та проживатиме щемливі миті та спогади знову і знову.

Недарма саме сьогодні творці фільму “Я, “Побєда” і Берлін” за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна оголосили про реліз одного з саундтреків фільму – “Місця щасливих людей” в авторському виконанні, але з новим аранжуванням, яке було створене спеціально для фільму з великою любов’ю та повагою.

Прослухати трек: https://orcd.co/mistsya_shchaslyvykh_lyudey

Світлана Бабійчук, дружина Андрія Кузьменка:

“Яскраво пам’ятаю ту поїздку до Берліну і згадую як була написана книга “Я, “Побєда” і Берлін”: як завжди – швидко, на одній ноті, на одному подиху…

Якщо ви хочете побачити справжніх романтиків 90-х – цей фільм про них. Тонкий гумор, самоіронія Кузьми, неперевершена гра молодих українських акторів, пісні Андрія у виконанні талановитих українських співаків надихають!

Нехай в наші змучені війною душі прийдуть тепло і любов один до одного, а віра в перемогу не полишає! Просто усміхніться і згадайте чувака, який хотів цей світ зробити кращим”.

“‎‎Я, “Побєда” і Берлін” — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий мерс. Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ.

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Інформаційні партнери: Благодійний фонд ім. Кузьми Скрябіна, радіогрупа TAVR MEDIA та радіостанція Radio Roks, музично-розважальний телеканал M1.