Головна TV

Пара на мільйон: Леся плюс Рафік

Леся Нікітюк обожнює свого домашнього улюбленця — вест-хайленд-вайт-тер’єра на прізвисько Рафік. Але через напружений робочий графік вона не може приділяти йому так багато часу, як би хотілося. На час зйомок реаліті «Пара на мільйон» (Новий канал) Лесі довелося відвезти песика до батьків у Хмельницький.

Собаки дуже віддані. Коли Рафік сидить в гримерці, звідкись чує мій голос і при цьому не може до мене добратися, починає дуже нервувати. До того ж, коли він на знімальному майданчику, всі з ним граються, а він віддає енергію кожному — це вимотує, — пояснила своє рішення Нікітюк.

Рафік настільки любить свою власницю та переживає за неї, що якось навіть захворів!

Коли ми знімали пілот серіалу «Леся», він, бідний, так тужив у гримерці, що в нього почалася стрептодермія — через нерви обсипало плямами, вони чухалися, і Рафік сильно дер себе. Я його місяць потім лікувала, уколи робила. А якось він різко відсунувся, і я той шприц вколола собі в руку! — зізналася ведуча Нового каналу.

Не пропустіть нові випуски реаліті «Пара на мільйон» з ведучими Лесею Нікітюк і Романом Міщеряковим по понеділках о 20:00 на Новому каналі!