Головна TV

«Пара на мільйон»: на проекті сформувалася трійка півфіналістів

З реаліті Нового каналу пішла закохана пара, яка будувала стосунки ще з перших тижнів участі.

Мало хто з учасників «Пари на мільйон» сподівався знайти на проекті справжнє кохання. Але Владиславу Москалюку та Анні Настоящій це все-таки вдалося. Вони сподобалися одне одному ще на перших тижнях, хоча й брали участь у реаліті Нового каналу з іншими. Та під час обміну партнерами їм вдалося стати парою у всіх сенсах.

Якщо у справах сердечних у них склалося, то з фінансовим становищем все значно складніше — за 11 випусків «Пари на мільйон» Владислав і Анна так і не змогли нічого заробити у спільний призовий фонд. Тому їхні конкуренти вирішили відпустити закоханих будувати стосунки в реальному житті. Саме Анна та Владислав залишили проект напередодні півфіналу.

— Як йдеться у народній мудрості, кожне «до побачення» означає нове «здрастуйте». І я сказав «здрастуйте», мені здається, найголовнішому — дівчині, яка стояла першою в черзі за красою до Бога, яка неймовірно прекрасна як зовні, так і всередині, — зізнався Владислав. — Проект, можливо, найграндіозніше, що відбулося зі мною. Це була найшвидша трансформація моєї свідомості.

Не шкодує про закінчення участі в реаліті й Анна, адже вона змогла знайти дещо цінніше.

— Я в черговий раз переконалася, як мені пощастило бути з Владом, адже він справжній чоловік. Не думала, що зможу на проекті зустріти другу половинку, — сказала учасниця реаліті Нового каналу. — Дуже щаслива, що була тут. Це цінний досвід і цікаво проведений час, який я буду згадувати, усміхатися, інколи плакати.

Трійка півфіналістів виглядає так: Вікторія Шрамко та Денис Семенець зі 162,5 тисячами гривень, Марк Куцевалов і Анастасія Талпа зі 140 тисячами та Андрій Пшеничний і Дарина Мазай зі 120 тисячами.

Якою буде боротьба за місця у фіналі, дізнаєтеся у черговому випуску реаліті «Пара на мільйон» з ведучими Лесею Нікітюк і Романом Міщеряковим наступного понеділка о 20:00 на Новому каналі!