Головна TV

«Пара на мільйон»: разом чи ні?

Вікторія Шрамко та Денис Семенець з проекту Нового каналу розповіли про особисте життя та про те, чи спілкуються зараз інші пари.

«Їхні стосунки тривають?» – головне запитання після будь-якого романтичного реаліті. Звісно, це цікавить і глядачів «Пари на мільйон», що восени показав Новий канал. Переможці проекту Вікторія Шрамко та Денис Семенець відверто зізнаються, що після зйомок залишилися друзями.

– Ми постійно переписуємося, телефонуємо одне одному, проводимо спільні прямі ефіри в соціальних мережах, – зізнався в інтерв’ю на YouTube-каналі Victoria Siroklyn Денис. – Ми лайкаємо одне одного, веселимося, обговорюємо різні новини. Віка – моє Серденько, а я – її Мамина Кукурузка.

Денис наразі не у стосунках. Його серце вільне, і хлопець відкритий до нових знайомств. А от статус Вікторії кардинально змінився.

– Наразі я наречена. Досі шокована й дуже щаслива, – зізналася дівчина. – Розвиваю далі свою beauty-сферу, скоро в мене буде нова студія. Майбутній чоловік підтримує в цьому. Він не медійна людина. І я, чесно кажучи, хотіла б залишити особисте життя особистим.

Переможці проекту розповіли про стосунки кількох інших пар. Так, стало відомо, що Влад і Аня, в яких на «Парі на мільйон» зароджувалося кохання, зараз не разом. Така ж ситуація і у Валі та Іллі. А от між учасниками ще однієї пари, які симпатизували одне одному під час зйомок, щось таки є.

– Даша та Андрій, швидше за все, разом, – ділиться думками Денис Семенець. – Вони разом сидять у ресторанах, з людьми фотографуються. Я відчуваю цей вайб! Даша навіть сторіз у соцмережі в нього вдома знімає. Хочу, щоб ця пара склалася.