Головна TV

«Пара на мільйон»: спілкування після проекту

Вікторія Шрамко та Денис Семенець розповіли, на що планують витратити виграш, і чи спілкуються після закінчення проекту Нового каналу.

У фіналі «Пари на мільйон» Денис і Вікторія здобули прихильність екс-конкурентів по проекту та отримали головний приз — 192,5 тисячі гривень. На що вони витратять виграні гроші, та чи спілкуються після перемоги в реаліті, пара розповіла в інтерв’ю Новому каналу.

— Коли прийшли на проект, вірили, що займете перше місце? Як думаєте, чи вдалося б це зробити, якби поруч були інші партнери?

Д.: На реаліті я їхав перемагати, але перші тижні вибили мене з колії. Довелося звикати до нового житла й абсолютно нового стилю життя: недосипання, несвоєчасне харчування, емоційні перенавантаження — і ця «акліматизація» була напрочуд важкою, я навіть хотів залишити «Пару на мільйон». Але згодом пристосувався, навчився отримувати задоволення від кожного дня — тоді й почалися перемоги у випробуваннях. Звісно, не без добрих слів від інших учасників, ведучих та команди проекту!

Спочатку Віка для мене була найнегативнішим персонажем. Але в перший же день перебування в парі я змінив свою думку — вона виявилася дуже милою, доброю, душевною, розуміючою, веселою. Ми прийняли одне одного, у нас не було жодних таємниць — знаємо одне про одного все. Ми стали справжнім тандемом: підтримували, мотивували, придумували стратегії — нашій єдності важко було щось протиставити. Так, були моменти непорозумінь, але ми швидко все виправляли і знову натискали на педаль газу. Переконаний, з іншими партнерами не дійшли б навіть до півфіналу.

В.: Я була налаштована лише на перемогу! Денис став моїм щасливим квитком у цьому реаліті — саме з ним розкрила свої найкращі якості, а він зі мною почав змінюватися і зростати як чоловік. Не могла повірити, що буду з Денисом, але наша пара справді склалася найкращим чином. Я щаслива, що саме він був поруч!

— Що допомогло вам обійти інші пари?

В.: Ми були дуже чесні одне з одним. Дивилися в один бік, в бік перемоги. Кожен з нас прислуховувався до партнера та підтримував його у будь-яких починаннях. Поважали одне одного та конкурентів, не йшли по головах. Саме чесність привела нас до перемоги — я вкотре зрозуміла, наскільки важливими є правда, щирість, людяність.

Д.: Дружба, контакт, взаєморозуміння, спільні мрії та прагнення. Разом ми сила!

— До того, як фінал «Пари на мільйон» вийде в ефір, ви мали тримати в секреті інформацію про свій виграш. Важко це давалося?

Д.: Я не люблю хизуватися, та й певний час боявся, аби хтось сторонній дізнався про мою участь у реаліті. Ніколи не уявляв себе в такому форматі, до того ж із романтичним ухилом. Ті, хто знав про мою участь, не сумнівалися в мені. Але я нічого не коментував і просто з усмішкою спостерігав, як вони роблять ставки, як далеко я пройшов (усміхається).

В.: Мені було неважко, не думаю, що це — привід хизуватися. Перемога далася мені кров’ю й потом, я її заслужила. І глядачі в цьому переконалися.

— На що витратите виграну суму? Денисе, ти обіцяв поділитися частиною виграшу з Вікою — дотримаєшся обіцянки?

В.: Хочу вкластися у власну справу — б’юті-простір для жінок.

Д.: Поділюся — хочу мати з Вікою б’юті-бізнес. Коли в тебе гарні брови і вії, чиста шкіра, нігті, волосся — ти й почуваєшся значно краще. А свою частину виграшу хочу витратити на власний творчий розвиток.

— Чи продовжуєте ви спілкуватися після проекту?

Д.: Постійно переписуємося, лайкаємо одне одного, веселимося, обговорюємо різні новини. Віка — моє «Серденько», а я — її «мамина Кукурузка» (сміється).

В.: Ми підтримуємо стосунки, але зазвичай ініціатива йде від мене. У житті Денис сором’язливий, боїться зробити перший крок. Але в нас дуже тепле спілкування. Я рада, що воно продовжується після проекту.