Головна TV

Павло Зібров: Хтось пече хліб класно, хтось стріляє, хтось співає

Відомий співак і музикант, народний артист України Павло Зібров став гостем студії “Ранку Вдома” на каналі “Дом”. В інтервʼю з ведучими Іриною Хоменко і Костянтином Октябрським артист розповів про особливу творчість під час війни та зізнався, що сьогодні є його найбільшою мотивацією співати та працювати.

Павло Зібров зізнається – він, як і більшість артистів, з самого початку війни став активно підтримувати українців.

“Виїжджаємо будь-куди, де нас чекають. Нещодавно в “Охматдит” заїхали — купа діток, хороводи з ними поводили. Така робота теж потрібна, треба кожному бути на своєму місці: хтось пече хліб класно, хтось стріляє, хтось співає, хтось надихає, – розповів Павло Зібров у програмі “Ранок Вдома”. – Їдемо до наших воїнів. Нещодавно на реабілітаційний центр протезування збирали. Коли дивишся в очі воїнів, думаєш: “Вони не здалися, то як я можу здатися?”. Від них з’являється сила та енергія. Вони доводять – наша нація непереможна”.

Крім того, артист не припиняє писати пісні. За цей час Зібров вже випустив два нових трека та кавер на свою пісню “Мертві бджоли не гудуть”, яка тепер співається – “Мертві орки не гудуть”. Музикант зазначає – тепер його творчість радикально інша і дуже особлива.

“На сімейних зборах взяли зошит і кожен написав по фразі. Потім набрали Петю Магу, нашого кума – передали побажання та ідеї. Дві години – пісня готова! Це суто сімейна творчість! Моя сімʼя – генератори ідей, а я їх просто втілюю. Вони ж і перші критики”, – поділився артист в ефірі каналу “Дом”.

Змінилось і ставлення до артистичний графіків і планів. Так, раніше грудень був найактивнішим місяцем для концертної діяльності, проте у воєнний час все змінилось і зірки прийняли це.

“Грудень місяць був завжди таким, але зараз тиша. Бо соромно святкувати щось, коли йде війна. А не дай Бог станеться ракетний обстріл. Народ ще не готовий не готовий до того”, – зазначив Павло Зібров.

Проте шанувальники зможуть таки побачити улюбленого артиста у новорічну ніч – він вже встиг знятися для святкових програм, а ще готується до ще одного виступу в “Охматдиті”, де буде Дідом Морозом.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.