Головна TV

Павло Зібров – про пристрасних шанувальниць і маску для вусів

У премєрному випуску “Блокпост шоу”, яке виходить щосуботи о 20:15 на каналі “Дім”, іспит з українознавства пройшли популярний співак і блогер DEMCHUK і народний артист України Павло Зібров. Під час гри Павло Зібров пригадав історію з пристрасною шанувальницею, яка трапилась ще до весілля співака з його відомою дружиною Мариною.

 Під час гри у “Блокпост шоу” перед DEMCHUK і Павлом Зібровим постало фото вусів відомого гетьмана Івана Мазепи, який,  за легендами, розбив чимало жіночих сердець. Поділитися пристрасними історіями захотів і відомий сучасний вусач Павло Зібров.

“У період між першим і другим шлюбом я вже був солістом Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України – така молода зірка української естради. Адміністратори мене закривали у номері, щоб ніхто до мене не забігав. І якось вночі, о 12-тій ночі, дощ іде, грім гримить, а я чую, як хтось на балконі стукає. 4 поверх! Я спочатку подумав, що це птаха. Аж раптом бачу – мокра дівчина, у неї в зубах дві гвоздики, третя обламана, а в руках пляшка шампанського. Запустив її, і виявилося, що вона піднялася на четвертий поверх готелю по водостічній трубі. Так хотіла взяти автограф”, – сміючись, пригадав Павло Зібров в ефірі каналу “Дім”.

Може, успіх чоловіків саме у вусах? Народний артист України у програмі “Блокпост шоу” навіть погодився розкрити секрет своїх знаменитих вусів.“Хоча б раз на місяць треба робити маску. Берете сік цибулі, алое, часнику та трохи меду, перемішуєте і наносите на пів годинки. Тоді вуса будуть густі, не ламатимуться і не випадатимуть”, – поділився артист особистим лайфхаком.

Які зірки стануть гостями наступного випуску “Блокпост шоу” на каналі “Дім” та поборються за перемогу у цікавій вікторині – стане відомо зовсім скоро.

Дивіться «Блокпост шоу» щосуботи о 20:15 на каналі «Дім», а також на сайті та на YouTube-майданчику «Дім».