Головна TV

Павло Зібров: В мене відродження пішло роки три тому

Артист поділився думками, чому юні дівчата та хлопці в захваті від його творчості.

У мережі з’являється дедалі більше вірусних відео, знятих під хіти зірок української естради. Молодь по-справжньому фанатіє від таких артистів як Степан Гіга, Іво Бобул та Павло Зібров. Нова хвиля популярності наздогнала співаків у TikTok вже після повномасштабного вторгнення: користувачі мережі створюють мешапи (музичні твори, які складаються з двох чи більше композицій, накладених одна на одну) та записують під них відео. Ці ролики стають вірусними, набирають мільйони переглядів, а про українських естрадників дізнаються навіть ті, хто ніколи не чув їх раніше. За лаштунками шоу «єПитання» Павло Зібров ексклюзивно розповів Новому каналу, чому його пісні стають дедалі популярнішими серед молоді.

– Чесно, в мене таке відродження пішло роки три тому. Тоді й помітив, що молодь почала більше цікавитися моєю творчістю. Дівчата й хлопці почали співати пісні, яким по 30 і більше років, – каже Зібров. – Адже тодішні пісні – це, насамперед, цікава поезія, а не просто текст. Правильна і красива музика. Ми писали мелодії, а зараз молодь створює біти. Раніше пісні називали піснями, а зараз треками. Але натуральне повертається.

Артист вважає українську естраду 1990 років класикою.

– Саме цим і цікавиться молодь. І то нормально! Війна повернула увагу суспільства в правильний бік. Та й на мистецькому фронті вправляє мізки нормально. Зараз стара гвардія більше цікавить молодь, і виходять цікаві колаборації. Тому звучать Зібров і Гіга, – додає Павло Зібров.

Вмикайте сімейне розважальне шоу «єПитання» з ведучою Лесею Нікітюк 24 квітня о 20:00 на Новому каналі! У випуску ви побачите, як Павло Зібров разом із Віктором Павліком, Ольгою Сумською, Віталієм Борисюком змагаються проти Влада Шевченка, Антона Мурафи, Даші Кубік та Антона Скуратова.