Головна TV

«Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком»: у 3 випуску Тарас Тополя кине виклик шефу

На СТБ продовжують виходити прем’єрні випуски кулінарного проєкту «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком». У третьому епізоді на кухню проєкту завітає музикант, лідер гурту «Антитіла», військовий медик та волонтер, багатодітний батько Тарас Тополя. Разом Євген та Тарас приготують дві неймовірні українські страви.  

Євген Клопотенко допоможе українізувати улюблені страви своїх гостей, а також надасть нове життя продуктам наших предків! Так, Тарас Тополя принесе на кухню проєкту… гречку! Що незвичайного приготувати з улюбленого продукту українців?

Євген одразу запропонує готувати Яворівський пиріг. Проте не все так просто. Адже шефу доведеться добряче постаратися, аби здивувати співака. Тополя зізнається, що найбільше він не любить пиріжки з кашами!

«Ну що ж, тоді це справжній челендж для мене», — прийме виклик Клопотенко.

Крім того, Євген розповість про Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини України. Ну і без інтерактивних пізнавальних конкурсів не обійдеться. Аби популяризувати українські продукти, Євген запропонує Тарасу визначити саме нашу картоплю з п’яти різновидів.

 

Дивіться нові випуски «Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком» щосуботи, о 10:10 на СТБ!