Головна TV

Під час кастингу я просив не брати мене: Фіма Константиновський – про мрію стати телеведучим

Першим визначним проривом на телебаченні для Фіми Константиновського став проект «Кохання на виживання» на Новому каналі. Після виходу шоу коміка та блогера почали впізнавати на вулицях, просити автограф, спільне фото і кликати на інтервʼю. Фіма зазначає: його й досі впізнають саме як ведучого «Кохання на виживання»!

А цьогоріч на Новому вийде ще один розважальний проект за його участі – «Поле». Поки глядачі чекають весни, аби подивитися премʼєру, Фіма поностальгував і розповів про втілення мрії.

– Взагалі моя найяскравіша згадка про Київ повʼязана з першою поїздкою. Тоді мені було 16 років, – пригадує Фіма Константиновський в YouTube-проекті «Розмова». – Прогулюючись, в одному з ресторанів я побачив Іллю Ноябрьова з «Золотого гусака». Оце дивився на нього й думав: «Блін, це ж у Києві стільки зірок!» (усміхається). Тоді і зрозумів, що телебачення, цікаве життя і взагалі вся тусовка саме тут. І мріяв переїхати до столиці, аби працювати телеведучим.

Як розповів комік, Новий канал помітив його в одному з проектів на телебаченні.

– Мені було 25 років, коли мене запросили на кастинг шоу «Кохання на виживання». І в той момент стався просто розрив! Але під час кастингу я просив не брати мене на проект, – усміхається Фіма. – Запитував продюсерів: «А ви реально впевнені, що хочете мене?» Перший сезон вів Даніель Салем. А тут прийшов я, дрищ (усміхається). Це зараз вже трохи набрав. Та мені сказали: «Давайте спробуємо». Згодом зателефонували й повідомили, що обрали мене.

Проект Нового каналу став особистим викликом для Фіми.

– Тоді я поїхав вести дуже нетиповий для мене проект «Кохання на виживання». Це був справжній виклик як актора. Адже мав з камʼяним обличчям оголошувати вердикти учасникам, – зазначає ведучий «Поля». – Однак отримав дуже цікавий досвід. І «Кохання на виживання» стало настільки популярним проектом в Україні, за яким мене впізнають і досі.

Чекайте розважальне ігрове шоу «Поле», яке Новий канал покаже вже навесні 2024 року!

Довідка:
The Floor – це формат вікторини, який розробила Talpa Studios. Шоу транслюють у Франції, Іспанії, Румунії, Німеччині, Італії та США. За правилами, у The Floor беруть участь 100 гравців. Вони змагаються у квіз-дуелях на гігантській світлодіодній підлозі, розділеній на 100 квадратів. Кожне з цих полів представляє різні категорії: від «Відомих спортсменів» і «Голлівудських акторів» до «Культових будівель» і «Ссавців». Учасник кидає виклик сусідньому супернику на квіз-дуель саме в тій категорії, на якій розуміється найкраще. Вони обидва відповідають на запитання з обраної теми. Переможець поєдинку захоплює поле іншого гравця. А той, хто програв, вибуває з гри. Учасник, який займе всі поля, виграє великий грошовий приз.